2:0 Skotowski Piotr

3:0 Buczkowski Łukasz

2011-05-07, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

ZIELONI Koźminek w ramach XVII kolejki podejmowali na swoim obiekcie drużynę PANDY Pamięcin. Pierwsze kilkanaście minut spotkania było dość spokojne, żadna ze stron nie potrafiła stworzyć sobie dogodnej sytuacji strzeleckiej. Z dystansu próbowali uderzać nasi zawodnicy jednak strzały mijały światło bramki. Dopiero około 25 minuty meczu w środkowej strefie boiska rozegrany został szybko rzut wolny po czym Mateusz Poniatowski dobrym prostopadłym podaniem obsłużył Karola Jakubczaka który takich sytuacji nie zwykł marnować i wyprowadził ZIELONYCH na prowadzenie. Goście przede wszystkim próbowali długimi podaniami uruchomić swoich napastników jednak jedyną groźną sytuacje w pierwszej połowie stworzyli sobie po rzucie rożnym jednak Paweł Waliś był dobrze ustawiony i wyłapał strzał zawodnika przyjezdnych. Co nie udało się zawodnikom PANDY udało się naszym piłkarzom. Po rzucie rożnym najlepiej w polu karnym odnalazł się Piotrek Skotowski który ładnym uderzeniem głową wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Wynik do przerwy 2:0 dla ZIELONYCH.

Pierwsze minuty drugiej połowy to walka w środku pola. Przez pierwsze minuty żadna ze stron nie potrafiła zagrozić bramce rywali. Dopiero około 60 minuty w dobrej sytuacji znalazł się zawodnik gości jednak górą był Paweł Waliś. W tej części gry PANDA potrafiła dojść do kilku znakomitych okazji do zdobycia bramki jednak albo przyjezdni nie potrafili skierować piłki w światło bramki lub na posterunku stał nasz golkiper. ZIELONI podwyższyli prowadzenie po akcji Łukasza Buczkowskiego, najpierw odebrał on piłkę obrońcy a następnie strzałem po długim słupku umieścił futbolówkę w siatce. W ciągu kilku ostatnich minut Nasz zespół mógł podwyższyć prowadzenie jednak dogodnych sytuacji nie wykorzystywali dwukrotnie Buczkowski, Nawrocki oraz Purczyński jednak nie potrafili oni znaleźć drogi do bramki gości. Mimo dość przeciętnej gry spotkanie to zakończyło się pewną wygraną 3:0 co może cieszyć.