8. Poniatowski Mateusz bramka
9. Biniaszczyk Bartłomiej  (1 asysta)  kontuzja 46" Maślak Grzegorz żółta kartka
10. Boruszczak Tomasz bramka żółta kartka
11. Jakubczak Karol bramka

W ramach XVI kolejki Nasi zawodnicy udali się do Szczytnik. Już pierwsze minuty meczu pokazały, że ZIELONI przyjechali tam po 3 punkty. W drugiej minucie spotkania Bartek Biniaszczyk dośrodkował w pole karne do Karola Jakubczaka, który spokojnie przyjął piłkę, minął obrońcę i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Chwilę później było już 2:0. Tym razem Marcin Stasiak dośrodkował do Tomka Boruszczaka który bez problemu pokonał golkipera miejscowych. W następnych minutach spotkania gra toczyła się w środkowej strefie boiska. Dopiero ok. 25 minuty piłkę na 5 metrze otrzymał Piotrek Skotowski jednak uderzył on wprost w bramkarza. Kilka minut później Mateusz Poniatowski znalazł się w dobrej sytuacji jednak jego uderzenie było za słabe żeby zaskoczyć bramkarza ze Szczytnik. Dopiero w 42 minucie ZIELONI podwyższyli prowadzenie. Karol Jakubczak znalazł się w sytuacji sam na sam  z bramkarzem Szczytnik, kiedy w polu karnym powalony został przez wracającego obrońcę. Zawodnik gospodarzy za to zagranie otrzymał drugą żółtą kartkę a w konsekwencji czerwoną i został usunięty z boiska. Do rzutu karnego podszedł Mateusz Poniatowski,który pewnie umieścił piłkę w siatce. W pierwszej połowie Karol Jakubczak ponownie strzelił bramkę  po ładnej akcji Skotowskiego jednak znajdował się on na pozycji spalonej. Warto zaznaczyć również dobrą postawę obrony w tym spotkaniu która nie dopuściła do żadnej groźnej akcji pod naszą bramką.

W drugiej połowie zespół gospodarzy mimo braku jednego zawodnika ożywił się w ofensywie i już w 55 minucie po źle zastawionej pułapce ofsajdowej wynik spotkania brzmiał 1:3 dla ZIELONYCH. Chwilę później ponownie w dobrej sytuacji znalazł się Jakubczak jednak strzelił minimalnie obok słupka. Około 70 minuty dobrze dośrodkował Marcin Stasiak. Piłka trafiła nie do kogo innego jak Jakubczaka, który ponownie umieścił piłkę w siatce. Jednak tym razem arbiter uznał że piłka wcześniej przekroczyła linię końcową boiska. Czwarta bramka dla Naszego zespołu padła w 77 minucie. Piłkę z autu wrzucił w pole karne Piotrek Skotowski i jeden z miejscowych zawodników tak nie fortunnie interweniował, że umieścił ją w własnej bramce. Ostatnią bramkę dla ZIELONYCH w tym spotkaniu zdobył Wojtek Góźdź który dobrze odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym po rzucie rożnym. Wynik spotkania ustalił napastnik gospodarzy który ładnym uderzeniem przy słupku nie dał szans Pawłowi Walisiowi.