Błędy niewymuszone "Zielonych":     3    (po jednym padła bramka)

Boruszczak  -  Poniatowski

Zmiany:

Boruszczak  ->  Koralewski   55 min

Maślak  ->  Kalek  65 min

W ramach XIV kolejki B klasy ZIELONI Koźminek udali się do Borkowa Starego na spotkanie z ŁUCZNIKIEM Żelazków. Murawa tamtejszego obiektu nie pozwalała na kombinacyjną grę piłką po ziemi, dodatkowym utrudnieniem był porywisty wiatr, przez który nie dało się przewidzieć zachowania piłki w powietrzu. Pierwsze minuty spotkania to nieporadne próby ataków obu zespołów. Dopiero około 10 minuty mogła paść bramka. Po dobrej akcji  ZIELONYCH Grzegorz Maślak uderzył w słupek bramki strzeżonej przez golkipera gospodarzy. Pięć minut później było już 0:1. Z autu piłkę do Grzegorza Maślaka zagrał Karol Jakubczak a dośrodkowanie naszego pomocnika przeciął zawodnik z Żelazkowa który skierował futbolówkę do siatki. Kilka minut później mogło być 2:0. Karol Jakubczak próbował dośrodkować w pole karne ŁUCZNIKA, mało co nie wpadła z tego bramka. Piłka tuż przed bramkarzem gospodarzy odbiła się od kępy a następnie przelobowała go i o centymetry minęła bramkę. Po chwili w dobrej sytuacji znalazł się Mateusz Poniatowski którego strzał zatrzymał jednak bramkarz. W 38 minucie doszło do wyrównania. Dawid Andrzejczak stracił piłkę w środku pola, następnie prostopadłym zagraniem uruchomiony został napastnik gospodarzy który uprzedził Pawła Walisia i umieścił piłkę w siatce.

W drugiej połowie ZIELONI nieporadnie próbowali wyjść ponownie na prowadzenie. Jednak większość akcji kończyła się na obrońcach ŁUCZNIKA Żelazków którzy ekspediowali piłę jak najdalej od swojej bramki. Jedyne warte odnotowania sytuacje to strzał Marcina Stasiaka oraz doskonała sytuacja Piotrka Skotowskiego który praktycznie przed pustą bramką posłał futbolówkę obok.

Do kontrowersyjnej sytuacji doszło w końcówce meczu. Sędzia tego spotkania doliczył 4 minuty. Już na samym początku doliczonego czasu na boisko wtargnęła grupa kibiców miejscowych jednak po chwili sytuacja została opanowana. Co dziwne chwilę po wznowieniu arbiter zakończył spotkanie choć nie upłynął doliczony czas gry.