Purczyński Mariusz, Stasiak Marcin, Jakubczak Karol, Maślak Grzegorz

Boruszczak Tomasz, Skotowski Piotr

oraz

Wątrobski Norbert, Biniaszczyk Bartek, Koralewski Damian, Buczkowski Łukasz, Luis Carlos, Chrzan Maciej

ZIELONI Koźminek w spotkaniu z FORTUNĄ Dębniałki Kaliskie wypadli dość słabo i na własnym obiekcie przegrali, aż 3:0. W pierwszej połowie spotkania goście zdobyli dwie bramki po nieudanych pułapkach ofsajdowych naszej defensywy. Skrzydłowy FORTUNY dwukrotnie po tych sytuacjach nie dał szans Pawłowi Walisiowi. W pierwszej połowie dobre okazje do zdobycia bramki dla ZIELONYCH mieli Piotrek Skotowski oraz Grzegorz Maślak. Pierwszy próbował nieskutecznie minąć bramkarza, a strzał drugiego odbił się od słupka.

W drugiej połowie bliski strzelenia bramki kontaktowej był ponownie Skotowski jednak i tym razem górą był bramkarz. Goście ustalili wynik spotkania po stałym fragmencie gry, gdy piłka po rykoszecie trafiła do jednego z zawodników przyjezdnych który nie miał problemu z pokonaniem młodego Norberta Wątrobskiego.