KORONA-POGOŃ STAWISZYN   5 - 0    ZIELONI KOŹMINEK

Purczyński Mariusz, Skotowski Piotr, Biniaszczyk Bartek, Maślak Grzegorz

Boruszczak Tomasz, Koralewski Damian

oraz

Wątrobski Norbert, Buczkowski Łukasz, Luis Carlos , Chrzan Maciej, Trzebiński Michał

Pierwsze minuty meczu toczyły się w środkowej strefie boiska, obie drużyny próbowały przejąć inicjatywę w spotkaniu. W końcu na boisku zaczęli przeważać nasi zawodnicy, a gospodarze ograniczali się jedynie do kontrataków. Jeden z nich mógł się skończyć bramką, jednak zawodnicy ze Stawiszyna w pierw minęli się z piłką w polu karnym a następnie strzał jednego z nich został zablokowany. Z kolei nasz zespół odpowiedział akcjami Boruszczaka, Koralewskiego oraz Purczyńskiego,  jednak żaden z nich nie potrafił pokonać bramkarza KORONY. Najbliżej tego był Tomek Boruszczak jednak piłka zmierzająca do siatki zwolniła na śniegu i jeden z obrońców zdołał ją wybić tuż przed linią. Niewykorzystane sytuacje się mszczą i przekonali się o tym nasi zawodnicy. Po jednym z szybkich kontrataków zawodnik gospodarzy oddał strzał a piłka jeszcze po ręce Pawła Walisia wpadła do siatki.

W drugiej połowie na boisku przeważali miejscowi którzy wykorzystywali błędny naszych zawodników. Wynik podwyższono już w pierwszej akcji drugiej połowy. Uderzenie z rzutu wolnego odbiło się od pleców jednego z naszych piłkarzy a następnie piłka wpadła w okienko bramki strzeżonej przez młodego Norberta Wątrobskiego. W kolejnych minutach zawodnicy gospodarzy wykorzystywali sytuacje sam na sam z naszym bramkarzem i spotkanie zakończyło się wynikiem 5:0. W drugiej części spotkania nasi zawodnicy oddali jedynie kilka niecelnych strzałów na bramkę drużyny z Stawiszyna.

Druga połowa tego spotkania pokazała, że przed naszymi zawodnikami jeszcze dużo pracy w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Następne spotkanie sparingowe odbędzie się w najbliższy weekend na wyjeździe z zespołem CKS Zbiersk. O dokładnym terminie meczu poinformujemy w najbliższych dniach.