JAKUBCZAK   KAROL

...

GAWŁOWICZ NIKODEM

KWAŚNIEWSKI DAMIAN

Drugi sparing w ramach przygotowań przedsezonowych był podzielony na 3 tercje po 30 minut każda. Pierwsza tercja była dość wyrównana. Około 10 minuty meczu w dobrej sytuacji znalazł się Dawid Andrzejczak jednak zamiast strzelać próbował on odegrać piłkę do Nikodema Gawłowicza który nie sięgnął głową futbolówki. Groźnie w tej części gry atakowali również goście. Strzał napastnika z Brzezin minimalnie minął bramkę strzeżoną przez Pawła Walisia. Następna akcja przyjezdnych skończyła się bramką. Po dośrodkowaniu w pole karne Zielonych niepilnowany napastnik  Olimpii przyjął piłkę i spokojnie skierował piłkę do siatki.

W drugiej tercji to Zieloni byli stroną przeważającą, zespół gości ograniczał się jedynie do kontrataków. Dwukrotnie groźnie z daleka uderzał zawodnik z Brzezin, jednak to Zieloni wyrównali stan meczu. Dawid Andrzejczak uderzył zaa pola karnego i po rykoszecie piłka wpadła do siatki. W tej części gry groźnie uderzali na bramkę Olimpii Stasiak , Koralewski oraz ponownie Andrzejczak.

Trzecia część meczu rozpoczęła się wyśmienicie dla naszych zawodników. Bartek Biniaszczyk wystawił piłkę do Marcina Stasiaka który uderzeniem z pierwszej piłki umieścił ją w bramce. Chwilę później napastnik gości minimalnie chybił w dobrej sytuacji. Po kilku minutach było już 3:1. Na indywidualną akcje zdecydował się Damian Kwaśniewski, następnie dograł ją do Artura Lemiecha któremu nie pozostało nic jak umieścić futbolówkę w siatce. Spotkanie zakończyło się drugą wygraną podopiecznych Grzegorza Kalka w przygotowaniach do zbliżającego się sezonu. W tym spotkaniu na boisku pojawił Karol Jakubczak który w nadchodzącym sezonie wzmocni kadrę naszego zespołu.