statystyki szczegółowe

Aktualności

3 pkt nasze !!!

• autor: chicken1990, 2009-10-09 20:05
ZIELONI Koźminek zwyciężyli 3:1 z Pandą Pamięcin. Bramki zdobywali : Koralewski , Adamiak oraz Biniaszczyk. Szersza relacja w rozwinięciu.

W pierwszych minutach meczu gra toczyła się w środkowej strefie boiska. W 10 minucie meczu z rzutu wolnego uderzył Damian Koralewski i piłka po rękach bramkarza znalazła się w bramce. Chwilę później dobrą okazje miał Nikodem Gawłowicz lecz nie zdołał on oddać strzału. Swoje sytuacje mieli również goście lecz świetnie interweniował Paweł Waliś. Na 2-0 podwyższył Łukasz Adamiak którego strzał z wolnego po rykoszecie znalazł miejsce w bramce. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 dla ZIELONYCH.

W drugiej połowie gra się wyrównała. Do 65 minuty nie było żadnych groźnych sytuacji. Wtedy to Piotr Pospieszyński przytomnie wybił piłkę z autu do Nikodema Gawłowicza który popędził  z piłką na bramkę. Jego strzał zdołał obronić bramkarz, lecz do piłki dopadł Biniaszczyk i ładnym uderzeniem podwyższył na 3:0. Chwilę później drugą żółtą kartkę a w konsekwencji czerwoną dostał Koralewski. W dziesiątkę ZIELONI stracili bramkę.