statystyki szczegółowe

Aktualności

3 pkt zdobyte !!!

• autor: chicken1990, 2009-10-02 22:24
W dzisiejszym meczu ZIELONI Koźminek wygrali 5:2 z Spartą Russów. Bramki zdobywali Kwaśniewski(dwie), Pospieszyński, Biniaszczyk oraz zawodnik gości strzelił bramkę samobójczą. Szersza relacja w rozwinięciu.

W niedzielne pochmurne popołudnie ZIELONI Koźminek mierzyli się z Spartą Russów która w ubiegłym tygodniu pokonała Koronę Chełmce 3:1. Od początku spotkania „Koziorze” starali się atakować. Akcje z czasem się zazębiały. Dobre sytuacje do zdobycia bramki mieli Piotrek Pietrzykowski i Nikodem Gawłowicz , lecz górą w tych sytuacjach był bramkarz. Bramkę na 1:0 zdobył Damian Kwaśniewski który jedynie przedłużył dośrodkowanie Łukasza Adamiaka. W pierwszej połowie . W tej części gry  boisko musiał opuścić Mateusz Bartosik z powodu kontuzji. Ma on pękniętą w dwóch miejscach kość śródstopia i rundę jesienną ma już z głowy. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia.

W drugiej połowie ZIELONI starali się podwyższyć prowadzenie lecz to goście doprowadzili do wyrównania. Błąd sędziego wykorzystał pomocnik Sparty który pokonał Pawła Walisia a w momencie zagrania piłki znajdował się na pozycji spalonej. Chwilę później było 2:1. W zamieszaniu w polu karnym piłkę głową zgrał Piotr Pietrzykowski i Damian Kwaśniewski wyprowadził ponownie ZIELONYCH na prowadzenie. Po kilku minutach było już 2:2 . Zawodnik gości uderzył z około 25 metrów i piłka przelobowała Pawła Walisia. Po tej bramce ZIELONI rzucili się do ataków. Bramka na 3:2 wpadła po akcji Piotra Skotowskiego który uderzył na bramkę a obrońca który próbował wybić piłkę umieścił ją w własnej bramce. Kilkadziesiąt sekund później podanie Koralewskiego spokojnie wykończył Bartek Biniaszczyk. Wynik przypieczętował Piotr Pospieszyński który w indywidualnej akcji ośmieszył obrońców i w sytuacji sam na sam pokonał golkipera przyjezdnych.

Wynik dzisiejszego meczu może cieszyć lecz problemem są kontuzje obrońców . Do kontuzjowanych Ziąbkowskiego , Chrzana , Góździa i Kurczewskiego dołączył Bartosik.