Sparing Zieloni-Dobra 27.07.2014

III kolejka

• autor: chicken1990, 2009-09-12 13:40
W pierwszym meczu na boisku w Koźminku ZIELONI zremisowali z KS Kamień 0:0 . Obszerniejsza relacja w rozwinięciu.
W niedzielne popołudnie na stadion zawitała spora grupa kibiców którzy po raz pierwszy w tym sezonie mogli obejrzeć w akcji naszych piłkarzy.
Już na początku meczu było kilka zagrań na pograniczu faulu. Spotkanie było wyrównane. Sporadycznie były akcje w czasie których musieli interweniować bramkarze.
Trzykrotnie na bramkę gości uderzał Biniaszczyk lecz jego strzały były niecelne. Skolei Paweł Waliś miał dużo szczęścia gdy stanął w sytuacji sam na sam z pomocnikiem z Kamienia który się pogubił i sytuacje wyjaśnili obrońcy.
Druga połowa toczyła się podobnie do pierwszej . Nie było żadnych klarownych sytuacji do zdobycai bramki. Ładnie z główki uderzył Janczak lecz jego strzał minął bramkę. Podobnie było w sytuacji gdy zawodnik z Kamienia uderzał po rzucie rożnym. Ładny strzał oddał również Bartek Biniaszczyk lecz piłka minimalnie mineła światło bramki. Podobnie było w sytuacji gdy strzelał Gawłowicz. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.

Pozostałe wyniki III kolejki:

Dragon Dzierzbin - Victoria Skarszew
 Sparta Russów - Szczyt Szczytniki
 Łucznik Żelazków - Korona Chełmce
 Liskowiak Lisków - Prosna Ołobok
 Panda Pamięcin - Wicher Mycielin

autor: ~anonim 2009-09-13 20:24:31

avatar russów podobno 5:4 przegrał ze szczytnikami

autor: ~anonim 2009-09-14 16:34:50

avatar tak przegrał a prowadził 4:1

autor: ~seba 2009-09-14 18:53:42

avatar Hej Admin a może oprócz tego że mecz był wyrównany będziesz trochę obiektywny i dodasz że sędzia nie odgwizdał ewidentnych dwóch karnych, z czego jeden po faulu bramkarza, po czym sam bramkarz się śmiał i dziwił że był faul a sędzia nie gwiznął.. Troszeczkę obiektywizmu, wiem że to strona koźminka ale należy pisać nawet wobec własnego zespołu krytycznie..:)

autor: kskamien 2009-09-14 21:51:30

Profil kskamien w Futbolowo Pomimo że jest to strona nieoficjalna, ważne są obiektywne oceny a tych tytaj niestety nie ma. Szkoda że autor relacji nie napisał że tak naprawdę to nie Paweł Waliś miał dużo szczęścia bo zawodnik z Kamienia się pogubił, ale bramkarz wyciął napastnika gości równo  z ziemią i powinien być karny i czerwona kartka dla bramkarzatak samo zresztą jak w innej sytuacji. Jeśli autor jest innego zdania to niech spyta bramkarza, on sam się przyznał i mówił że faul był jak byk. Sędzia pomógł gospodarzom, a mecz nie był wyrównany tylko przewage w dogodnych sytuacjach mieli przyjezdni bo Kożminek miał więcej z gry ale zero zagrożenia, dochodzili do pola karnego i później bezradność., no ale cóż obiktywizm leży, czego sie było można spodziewać na stronie Zielonych?!....A to sprawdzanie kart to już masakra jakaś, panowie wygrywa się na boisku a nie jakimiś brudnymi sztuczkami po meczu, może trzeba było odrazu zapłacić sędziemu żeby wydrukował z 3:0 dla was, zresztą itak wydrukował wam remis.:) Pozdro i do zobaczenia w Kamieniu.

autor: ~Kibic z Kamienia 2009-09-15 14:40:48

avatar sędzia na tym meczu był bardzo słaby bał się pokazywać kartki  bał się zawodników z Kamienia ;/ zawodnicy z kamienia w polu karnym faulowali gdzie sędzia nie podyktował karnych dla Zielonych, zawodnik z nr 10 "chyba" który zmienił w końcówce zawodnika gospodarzy oddał strzał gdzie zawodnik przyjezdnych zatrzymał w polu karnym piłkę lecz sędzia bał się podyktować  karnego ;/ ogólnie zawodnicy gospodarzy pokazali się z dobrej strony.   Były zawodnik KS Kamień a ogólnie Kibic

autor: ~chicken1990 2009-09-16 11:04:36

avatar relacja jest obiektywna i bardzo delikatna jednocześnie, bo jak tu opisywać  ostre  faule graczy gości?  karny może? ale z drugiej strony piłka i tak znalazła się pod bramką (tzw przywilej korzyści został wykorzystany) i zawodnik z Kamienia kopnął piłkę w stronę bramki tylko na tyle mizernie , że została wybita przez obrońców. Powinienem też napisać o brutalnej grze zawodników z Kamienia. Za niektóre wślizgi żółta kartka powinna być na bank, zawodnik grający na lewym skrzydle w Waszej drużynie za kilka fauli powinien wylecieć z boiska.

autor: ~1 2009-09-19 03:45:09

avatar jeśli był faul w polu karnym (np. bramkarz fauluje) i drużyna atakująca pomimo faulu odnosi korzyść w postaci strzelonej bramki to przywilej korzyści jest w takiej sytuacji jak najbardziej słuszną decyzją, natomiast jeśli drużyna atakująca pomimo pozostania w posiadaniu piłki nie zdobędzie w tej sytuacji bramki należy podyktować rzut karny, mój komentarz nie jest stronniczy, nie mam zamiaru nikogo urazić, takie są tylko przepisy.

autor: ~obiektywny 2009-09-20 01:45:26

avatar powiem krótko.I jedna i druga drużyna zasłużyła na czerwień w tym meczu. Chociaz terazs stane bardziej po stronie gospodarzy , poniewaz niektóre faule zawodników z Kamienia były nadmiernie brutalne. Co nie zmienia faktu ze 11 powinna być. No cóż panowie , będzie rewanż i módlcie się o porządnego sędziego bo "to" co biegało i "sędziowało"  na waszym meczu to tragedia jakich mało. Pozdrawiam