statystyki szczegółowe

Aktualności

Wygrana !!!

• autor: chicken1990, 2009-09-04 23:58
W dniu dzisiejszym ZIELONI Koźminek wygrali po ciężkim boju mecz z Koroną Chełmce 1:0 po bramce Piotra Pospieszyńskiego z rzutu wolnego. Więcej w rozwinięciu.
Pierwszą groźną akcję przeprowadzili gospodarze spotkania lecz piłka mineła światło bramki strzeżonej przez Pawła Walisia . Zawodnicy z Koźminka mimo tego ,że bezproblemowo wyprowadzali piłkę z swojej połowy nie potrafili stworzyć żadnej składnej akcji. Dopiero pod koniec pierwszej połowy na bramkę z 5 metrów strzelał Nikodem Gawłowicz jego strzał został zatrzymany na lini bramkowej RĘKĄ przez obrońce KORONY lecz gwizdek sędziego milczał . Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0-0 i słabą grą obu ekip. W drugiej połowie ZIELONI dążyli do zdobycia bramki lecz strzały były zwykle niecelne. W końcu bramkę z rzutu wolnego zdobył Pospieszyński wyprowadzając Koziorzy na prowadzenie. Od tej pory akcje ZIELONYCH ograniczały się jedynie do kontrataków. Na 2:0 jednak mógł podwyższyć Pospieszyński lecz nie trafił w piłkę w dogodnej sytuacji. Chwilę później czerwoną kartke otrzymał Dawid Andrzejczak w wyniku niesportowego zachowania ,lecz ta sytuacji zasługiwała conajwyżej na żółtą kartkę. Zawodnicy z Chełmc nacierali na bramkę ZIELONYCH lecz nie potrafili pokonać Pawła Walisia. Wynik dla ekipy Grzegorza Kalka podwyższyć mógł ponownie Pospieszyński , który dobrze wyszedł do dośrodkowania Piotra Pietrzykowskiego lecz jego strzał obronił bramkarz gospodarzy. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla naszej drużyny która mimo słabej gry zdobyła 3 punkty. W meczu tym zadebiutował również Dawid Wojdziak który zastąpił Bartłomieja Biniaszczyka.