Z nieba do piekła !!!

• autor: gmaslow, 2010-05-13 17:56

KS Kamień 4-3 Zieloni Koźminek

Szersza relacja oraz galeria w rozwinięciu

W sobotę odbył się mecz na szczycie kaliskiej B klasy. Na obiekt lidera czyli KS Kamień przybyła ekipa wicelidera tabeli Zielonych Koźminek.

Pierwsza połowa to efektowna a zarazem efektywna gra naszych piłkarzy którzy przez całą pierwszą połowę nie pozwolili oddać gospodarzom celnego strzału w bramkę a sami starali się atakować zespół z Kamienia. Pierwszą dogodną sytuacje zmarnował Damian Koralewski który w sytuacji sam na sam uderzył lekko po ziemi. Chwilę później było już 0:1 dla Zielonych. Na piękną indywidualną akcję zdecydował się Bartek Biniaszczyk który huknął jak z armaty z 25 metrów umieszczając piłkę pod poprzeczką bramki gospodarzy. Bramkarz był bez szans. Kilka minut później bramkę mógł zdobyć Gawłowicz ale mijając bramkarza za bardzo wypuścił sobie piłkę. Na 0:2 podwyższył Piotrek Pospieszyński. Wpierw na lewej stronie boiska razem z Damianem Koralewskim rozklepali obronę gości a następnie minął jednego z obrońców i po ziemi trafił do siatki. Moment później zespół z Kamienia musiał sobie radzić w 10. Czerwoną kartką ukarany został Hubert Grabowski. Bramkę na 0:3 zdobył ponownie Pospieszyński. W kontrataku przytomnie zachował się Andrzejczak który rzucił piłkę do Pospieszyńskiego a ten w sytuacji sam na sam podwyższył prowadzenie.

Druga połowa meczu to olbrzymia przewaga zespołu z Kamienia. Od początku drugiej części gry przeprowadzali oni groźne akcje na bramkę gości. Najierw Marcin Sipka przegrał pojedynek sam na sam z Pawłem Walisiem. Chwilę później ani Sebastian Werbiński ani Konrad Przybyła nie byli w stanie z bliska umieścić piłki w siatce. Po kilkunastu minutach gry KS Kamień strzela bramkę kontaktową. Najlepiej w zamieszaniu pod bramką Zielonych odnajduje się Piotr Pilarczyk i pokonuje Pawła Walisia. Chwilę później moment nieuwagi Konrada Porosia i Maćka Chrzana wykorzystał Sipka który nie dał szans Pawłowi Walisiowi. Na 3 minuty przed upływem regulaminowego czasu gry w fatalny sposób z piłką mija się Mateusz Kurczewski a Konrad Przybyła doprowadza do remisu. Moment później Kurczewski mógł odkupić swoje winy ale po zamieszaniu w polu karnym gospodarzy uderza minimalnie obok słupka. W ostatniej akcji meczu KS Kamień zdołał strzelić bramkę na 4:3. Po dośrodkowaniu w pole karne Konrad Poroś przy próbie wybicia piłki nieszczęśliwie lobuje Pawła Walisia.

Mimo pięknej gry w pierwszej połowie i praktycznie ustalonego wyniku meczu zespół z Kamienia zdołał się podnieść i wygrać to spotkanie, dzięki czemu odskoczył naszemu zespołowi na 7 punktów przewagi i jest praktyczne pewny awansu do A klasy. W związku z tym naszym zawodnikom zostaje tylko gra o 2 miejsce premiujące grą w barażach.

(Relacja: Chicken)

Dziękuję wszystkim za mecz:

- zawodnikom za FANTASTYCZNĄ pierwszą połowę (dla takich chwil chce się dalej dla Was pracować i poświęcać, a myślę, że będzie ich jeszcze wiele! )

- trenerowi za odwagę wystawienia młodej i ofesywnej "11"

- kibicom za liczne przybycie, pozytywne wsparcie i obiektywne komentarze

- sędziom za WZOROWE przeprowadzenie zawodów!!!

- Policji za czuwanie nad porządkiem i bezpieczeństwem uczestników

- działaczom i zawodnikom innych klubów (KS Opatówek, Pelikan Karolew, Liskowiak Lisków, Łucznuk Żelazków) za zainteresowanie grą i rywalizacją Zielonych

Porażka zawsze boli, jednak musimy "ją" przełknąć, pozbierać się, spotkać we wtorek na treningu i myśleć o poprawieniu tego, co w nas jest słabe. Mamy jeszcze sześć meczy przed sobą i należy myśleć pozytywnie. Za wcześnie na załamywanie się i kapitulację. "Dopóki piłka w grze ... "

7. Pospieszyński Piotr    kontuzja 60" Zimniak Rafał
8. Andrzejczak Dawid "Citko"  (1 asysta)
9. Biniaszczyk Bartłomiej
10. Gawłowicz Nikodem  zmiana 70" Kwaśniewski Damian
11. Koralewski Damian  (1 asysta)  zmiana 70" Skotowski Piotr

• Komentarzy [42]
  • czytano: [1650]

autor: ~gosc 2010-05-13 18:57:15

avatar damy rade panowie!! wiecej wiary w siebie i wlasne umiejetnosci:] a co najwazniejsze celne podania i nie bac sie uderzac z dalszych odleglosci!!! powodzenia

autor: ~anonim 2010-05-14 11:30:05

avatar pamiętajmy!jesteśmy lepsi

autor: ~s 2010-05-14 11:58:15

avatar wszystko zweryfikuje boisko:) (lub zielony stolik)

autor: ~kibic 2010-05-15 09:55:17

avatar mam pytanie gdzie dokładnie Kamien rozgrywa swoje mecze???

autor: ~anonim 2010-05-15 10:00:21

avatar obiekt drużyny z Kamienia widać jak się jedzie do tej miejscowości od strony Morawina. Obok niego stoi wieża. Jak dobrze pamiętam to żeby tam dojechać trzeba w Kamieniu skręcić na początku w lewo i później dojechać do końca drogi z znowu w lewo.

autor: ~kibic 2010-05-15 10:28:15

avatar dzieki bardzo za informacje... czyli chlopaki garja normalnie w Kamieniu? a nie gdzies w innej miejscowosci?? dzieki z gory za odp:]

autor: ~anonim 2010-05-15 12:14:31

avatar tak w Kamieniu

autor: ~widz 2010-05-15 18:30:25

avatar dobry mecz a raczej pierwsza polowa, nie ma to jak spoczac na laurach!!! brawo dla trenera za trafnie podjete decyzje(smiech na sali) i uznanie dla "Kajtka", chyba nie mozna mu nic zarzucic:D

autor: ~jurek 2010-05-15 18:52:47

avatar gdzie byliscie w drugiej polowie no pytam gdzie?? Lider jest WIELKI

autor: ~widz 2010-05-15 19:09:55

avatar kamien mamy lidera !!!!!!!! mamy lidera!!!!!!!!!!

autor: ~zółty 2010-05-15 19:13:22

avatar co jest panowie, pisać mi tu wynik:) KSKSKSKS nas nie dogoniet !!!

autor: ~szczerze 2010-05-15 19:24:18

avatar nie widze was w A-klasie. Słabiuuutko...

autor: ~zolty 2010-05-15 19:31:28

avatar moze i słabiutko ale w takim razie co wy zagraliście, w 11 na 10 dostać w ryj od stanu 0:3 do 4:#, ważne że będzie awans a wy koziorze ...w jeziorze:)) Powodzenia Liskowiak, baraże w zasięgu.

autor: ~. 2010-05-15 19:34:39

avatar do widz: koleś co masz do trenera ? to zawodnicy wychodzą i grają , zajebaliśmy drugą połowe owszem zresztą sami to widzieliście . koźminek w drugiej połowie nie grał , nie zwalajcie winy na trenera.

autor: ~chicken1990 2010-05-15 19:35:11

avatar żółty ale ten post przed Twoim tyczy się naszej drużyny no i spotkamy się jeszcze w A klasie, piłka nadal w grze !!!

autor: ~zolty. 2010-05-15 19:38:55

avatar teraz juz na spokojnie. Emocje były. Zajebisty mecz, jak na okregówke. Powodzenia panowie

autor: ~widz obiektywnie 2010-05-15 19:40:24

avatar Powiem szczerze pierwsza połowa lepsza zdecydowanie zielonych kozminek. Druga połowa nietrafione zmiany Kalka sciaga dwóch najgrożniejszych napastników , no i przedewszytskim wola walki piłkarzy z kamienia, grając w 10 potrafili walczyc do upadłego. Niewiem gdzie tu był bład zielonych ,ale zwyciestwo zasłuzone Ks Kamien.Ale liga trwa , choć przewaga jest już duża. Sportowo mecz walki !!1

autor: ~chicken1990 2010-05-15 20:03:21

avatar co wy macie do trenera, podjął takie decyzje bo wydawały mu się słuszne (Zuna miał żółtą kartke) pozatym gra się już nie kleiła jak oni byli na boisku i wina leży po naszej stronie czyli zawodników. Nie wiem jak reszta ale pprzynajmniej ja obiecuje że będę się starał zrobić wszystko żeby tylko zająć drugie miejsce i awans po barażach(jest szansa że dwie drużyny awansują bezpośrednio)

autor: ~kibic2 2010-05-15 20:54:27

avatar A można się doweidzieć za co była ta czerwona kartka ?

autor: ~anonim 2010-05-15 21:28:33

avatar za co byla czerwona kartka?

autor: lucznikzelazkow 2010-05-15 21:29:35

Profil lucznikzelazkow w Futbolowo Za co czerwona kartka dla zawodnika KS Kamień , można wiedzieć ?

autor: ~zółty 2010-05-15 23:03:14

avatar z kartką to było tak że Graba sfaulował napastnika Koźminka i dostał zółtą. a potem widząc ze tamten leży jak najdłużej i gra na czas jak większość pierwszej połowy to powiedział do niego (i tu zgodnie z tym co sędzia mówił) "wstawaj ty je..y pedale". I za to za niesportowe zachowanie dostał czerwień. ujda, nie siejcie plot.

autor: ~walek 2010-05-15 23:25:47

avatar panowie... w pierwszej połowie my byliśmy lepsi nikt tego nie może nam odmówić, sami wy kibice i gracze z kamienia musicie przyznać, w drugiej połowie to gracze z kamienia wyszli bardzie zmobilizowani i w wiedzieli czego chcą,czyli 3 punktów.. gratuluje kamieniowi i mają raczej już pewny awans do A klasy! powodzenia

autor: ~Sebek 2010-05-15 23:48:18

avatar Walek, nie znam cie ale widze ze potrafisz byc obiektywny. Prawda jest taka ze nasz zespół w pierwszej połowie nie istniał a wasz rozgrywał fenomenalne zawody.W drugiej popełniliście błąd jak my z Liskowem i za mocno sie cofneliście co jakimś cudem potrafiliśmy wykorzystac i wygraliśmy. Fakt jest taki że szczęscie dopisało ale nie ma sie co załamywac. Mecz super, Zasłuzyliscie na awans. Powodzenia

autor: ~KmK 2010-05-16 07:31:48

avatar to nie wina trenera tylko zawodników takie błędy w obronie przez 20minut traci się 4 bramki. Powodzenia w A klasie kamień

autor: ~walek 2010-05-16 07:54:38

avatar jeszcze jedno pytanie do graczy z kamienia..i co dalej.. z takim składem nie macie szans, a wejść i spaść... i zaplecze, panowie, ja wiem że w nie których miejscowościach nie ma nic, ale,gratulacje jeszcze raz i do zobaczenia w A klasie!!

autor: ~gosc 2010-05-16 08:40:38

avatar Jak nie poszlo to trzeba na kogos wine zrzucic.......padlo na trenera.powiem tak jedyne co mozna miec do trenera to to ze jestescie tak slabo kondycyjnie przygotowani,wiekszosc juz rekawami oddychala wiec dlatego zmiany byly a ze macie tak slaba lawke albo zawodnicy sobie weszli zeby potruchtac to tylko wasz problem.jak byscie tak grali przez caly mecz jak w pierwszej to by sie skonczylo 5 lub 6

autor: ~KmK 2010-05-16 09:12:00

avatar Koźminek walczymy jeszcze o drugie miejsce nie załamywać się

autor: ~walek 2010-05-16 09:13:17

avatar ale ja wypowiadam się jako zawodnik...nikt nie zrzuca winy na trenera! to my zawodnicy daliśmy dupy i nie potrafiliśmy dowieść korzystnego wyniku! popełniliśmy, błędy indywidualne i tyle! nikt z nas zawodników nie wini trenera, te zmiany które zostały dokonane nie wypaliły..teraz kolejne mecze i trzeba wygrywać dalej żeby zająć 2 miejsce i grać w barażach

autor: ~walek 2010-05-16 09:26:19

avatar do gość..powiedz mi kolego skąd ty możesz wiedzieć jak my jesteśmy przygotowani! po prostu u nas jest bardzo młody skład i niektórzy gracze nie dawają z siebie wszystko. nie mają tego cwaniactwa na boisku!

autor: ~widz 2010-05-16 10:09:29

avatar panowie jezcze 6 kolejek , wszytsko sie moze zdarzyc a wy juz skazujecie sie na 2 miejsce, kamien tez moze pogubic punkty , każdy chce lidera ograc ,kwestia tylko czy wytrzmaja tą presję. fajnie by było gdyby dwie druzyny awansowały , bo na to zasługują.

autor: ~kibic 2010-05-16 11:16:34

avatar kozminek na kolanach! zajebisty trener sciagna 3 najlepszych zawodników z boiska w takim meczu brawo oby tak dalej. obie te drozyny nie maja czego szukac w A-klasie bo skacza jak pelikan NK chociasz pelikan wygrywał w B-klasie z takim kamieniem po 8. jeszcze raz brawo dla trenera :)

autor: ~lil 2010-05-16 14:02:13

avatar myślę, że każdy beniaminek będzie spoglądał na pelikana co się z nim stało i że nie warto pchać się nie gotowym do a klasy

autor: ~kibic 2010-05-16 14:50:07

avatar z tego co sie orientuje nie bedzie barazy wiec lepiej nie kalkulowac ze 2 miejsce i baraze.... Dzisiaj Szczytniki wygraja i maja tyle samo punktow a Kozminek ma ciezkie mecze i nikt nie odpusci bo beda wolec Was udupic a Kamien puscic!!

autor: ~do walek 2010-05-16 18:42:15

avatar są młodsze składy w tej lidze od waszego, nie macie takiego aż młodego składu... poprostu to wy nie wytrzymujecie presji...

autor: ~lil 2010-05-16 20:11:34

avatar baraże są na 100% więc grajcie chociaż o to 2 miejsce bo widać, że klub wasz jest dobrze prowadzony i szkoda was w tej b klasie

autor: ~walek 2010-05-16 23:05:22

avatar nic dodać nic ująć!! to co robimy i robić będziemy mam nadzieję że robi sens.. a że innym robi się tą pod górkę to nic nie poradzę...nie którzy nie grali w piłkę a komentują, bo im wolną, ale dajcie sobie luz, lepszy zespołowo jest kamień na dzień dzisiejszy, niż my czyli zieloni.. po prost piłka jest okrągła a bramki są dwie...

autor: ~piłkarz 2010-05-17 08:26:38

avatar wygrywając 3-0 i przegrac mecz grając w przewadze to porażka kompletna ! to co dopiero bedzie w A-klasie ? juz nie chce myslec po co ten awans ! dajcie spokój!

autor: ~kibic 2010-05-17 12:34:04

avatar Panowie trochę więcej wiary w siebie i swoje umiejętności... Przegrywają i najlepsi na świecie, nie załamywać się, głowa do góry i wygrywać żeby zająć drugie miejsce i w A klasie zrewanżujecie się kamieniowi!!!

autor: ~gwiazda 2010-05-17 15:48:48