statystyki szczegółowe

Aktualności

Spacer z Żelazkowem

• autor: chicken1990, 2010-04-23 22:43

Zieloni Koźminek wygrali w Borkowie Starym z Łucznikiem Żelazków 4:0. Hattrickiem popisał się Damian Koralewski, czwartą bramkę dołożył Piotrek Pospieszyński.

Więcej w rozwinięciu.

Naszym zawodnikom w meczu z Łucznikiem Żelazków przyszło grać na fatalnym boisku w Borkowie Starym.  W pierwszych minutach gra była dość wyrówna ale już po ok. 10 minutach gry Damian Koralewski zagrał ładnie do Damiana Kwaśniewskiego który niestety przegrał pojedynek z bramkarzem. W 16 minucie boisko z powodu kontuzji barku musiał opuścić Łukasz Buczkowski. W następnych minutach przewaga Zielonych rosła. Minimalnie obok słupka uderzał Michał Trzebiński. Chwilę później było już 1:0 po strzale Koralewskiego z rzutu karnego. Moment później kolejną sytuacje miał Trzebiński ale piłka minęła bramkę gospodarzy. W 40 minucie było  Paweł Waliś długim wykopem uruchomił Kwaśniewskiego ten z kolei zagrał do Koralewskiego który ładnym strzałem z 16 metrów pokonał bramkarza z Żelazkowa.

W drugiej połowie od początku na boisku zameldował się Piotr Pospieszyński co było bardzo dobrym posunięciem trenera Kalka. W 55 minucie uderzał on z rzutu wolnego piłkę zdołał sparować golkiper gospodarzy ale do piłki dopadł Koralewski kompletując hattricka. Chwilę późnie było 4:0. Paweł Chojnacki dośrodkował płasko w pole karne, tam z piłką obrócił się Kwaśniewski i zagrał do Pospieszyńskiego który strzelił 4 bramkę dla Zielonych. W drugiej połowie nasi zawodnicy mogli jeszcze podwyższyć wynik .