statystyki szczegółowe

Aktualności

Zwycięstwo w sparingu !!!

• autor: chicken1990, 2010-04-21 20:57

ZIELONI Koźminek pokonali rywala zza miedzy KS Pelikan Nowy Karolew 4:1 w spotkaniu sparingowym. Więcej w rozwinięciu.

W środę ZIELONI Koźminek podejmowali na swoim obiekcie w meczu sparingowym rywala zaa miedzy, zespół KS PELIKAN Nowy Karolew występujący w „A” klasie.

W pierwsze minuty meczu toczyły się w środkowej strefie boiska. Ataki obu drużyn zazwyczaj kończyły się na blokach obronnych. Jako pierwsi bramce przeciwnika zagrozili zawodnicy Pelikana, lecz ich strzały mijały bramkę gospodarzy. Z kolei dla Zielonych bramkę, po indywidualnej akcji mógł zdobyć Dawid Andrzejczak ale przy ominięciu bramkarza gości za mocno wypuścił sobie piłkę. Chwilę później było już 1:0 dla „Koziorzy”. Przytomnie zachował się Dariusz Uzarowicz który szybko rozegrał rzut wolny zagrywając prostopadle do Piotrka Pietrzykowskiego,  ten w sytuacji sam na sam oddał strzał, a do piłki zdążył jeszcze dobiec Damian Kwaśniewski wpychając ją do pustej bramki. Kilka minut później było już 2:0. Po pięknym strzale z woleja Darka Uzarowicza piłka odbiła się od słupka, a wtedy dopadł do niej Kwaśniewski umieszczając ją w siatce. W pierwszej połowie groźnie było także pod bramką gospodarzy lecz dobrze interweniował Łukasz Bartosik, albo piłka mijała naszą bramkę.

W drugiej połowie na boisku zameldowali się Bartosik Mateusz, Pietrzak Michał oraz Warszewski Piotrek. Ten ostatni podwyższył wynik spotkania na 3:0 uderzając płasko z 15 metrów. Zieloni dążyli do zdobycia kolejnej bramki, lecz to napastnik gości ładnym uderzeniem zdobył bramkę kontaktową. Rezultat meczu ustalił na 4:1 strzałem z rzutu karnego powracający po kontuzji Damian Koralewski. W drugiej połowie także piłkarze gości mogli pokusić się o zdobycie kolejnej bramki, lecz ładnie interweniował Bartosik, a następnie z pomocą  przyszedł mu słupek.

Po tym spotkaniu warto pochwalić cały zespół za grę tym bardziej, że w spotkaniu nie wystąpiła spora część zawodników którzy wychodzili w wyjściowych składach w meczach ze Skarszewem i Opatówkiem. Warto odnotować także dobrą grę naszej obrony w drugiej połowie tym bardziej, że wystąpiła ona w eksperymentalnym ustawieniu.