dzisiaj: 456, wczoraj: 771
ogółem: 3 457 118
statystyki szczegółowe
|
W ROZWINIĘCIU TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2014/2015
Kolejka 1 w dniach 09-08-2014/10-08-2014
1 | PROSNA Kalisz | - KS Opatówek | 2014-08-10 | 11:00 | Kalisz | |
2 | ZEFKA Kobyla Góra | - BARYCZ Janków Przygodzki | 2014-08-10 | 16:00 | Osiedle Zalesie 2 a, Kobyla Góra | |
3 | CZARNI Dobrzyca | - POLONIA Kępno | 2014-08-09 | 15:00 | Dobrzyca | |
4 | ZIELONI Kożminek | - POGOŃ Nowe Skalmierzyce | 2014-08-10 | 17:00 | Koźminek | |
5 | ODOLANOVIA Odolanów | - ASTRA Krotoszyn | 2014-08-10 | 16:00 | Bartosza 14, Odolanów | |
6 | VICTORIA Skarszew | - GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | 2014-08-10 | 11:00 | ||
7 | POGOŃ Trębaczów | - Re - Bud PIAST Czekanów | 2014-08-10 | 11:00 | ||
8 | LKS Czarnylas | - STAL Pleszew | 2014-08-10 | 15:00 | Czarnylas |
Kolejka 2 w dniach 17-08-2014
9 | KS Opatówek | - STAL Pleszew | 2014-08-17 | 17:00 | Opatówek | |
10 | Re - Bud PIAST Czekanów | - LKS Czarnylas | 2014-08-17 | 11:00 | ||
11 | GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | - POGOŃ Trębaczów | 2014-08-17 | 12:00 | ||
12 | ASTRA Krotoszyn | - VICTORIA Skarszew | 2014-08-17 | 16:00 | Sportowa 1, Krotoszyn | |
13 | POGOŃ Nowe Skalmierzyce | - ODOLANOVIA Odolanów | 2014-08-17 | 16:00 | Nowe Skalmierzyce | |
14 | POLONIA Kępno | - ZIELONI Kożminek | 2014-08-17 | 11:00 | Aleje Marcinkowskiego 13, Kępno | |
15 | BARYCZ Janków Przygodzki | - CZARNI Dobrzyca | 2014-08-17 | 16:00 | Przygodzice | |
16 | PROSNA Kalisz | - ZEFKA Kobyla Góra | 2014-08-17 | 11:00 | Kalisz |
Kolejka 3 w dniach 24-08-2014
17 | ZEFKA Kobyla Góra | - KS Opatówek | 2014-08-24 | 16:00 | Osiedle Zalesie 2 a, Kobyla Góra | |
18 | CZARNI Dobrzyca | - PROSNA Kalisz | 2014-08-24 | 14:00 | Dobrzyca | |
19 | ZIELONI Kożminek | - BARYCZ Janków Przygodzki | 2014-08-24 | 17:00 | Koźminek | |
20 | ODOLANOVIA Odolanów | - POLONIA Kępno | 2014-08-24 | 16:00 | Bartosza 14, Odolanów | |
21 | VICTORIA Skarszew | - POGOŃ Nowe Skalmierzyce | 2014-08-24 | 11:00 | ||
22 | POGOŃ Trębaczów | - ASTRA Krotoszyn | 2014-08-24 | 11:00 | ||
23 | LKS Czarnylas | - GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | 2014-08-24 | 15:00 | ||
24 | Re - Bud PIAST Czekanów | - STAL Pleszew | 2014-08-24 | 11:00 | Pleszew |
Kolejka 4 w dniach 31-08-2014
25 | KS Opatówek | - Re - Bud PIAST Czekanów | 2014-08-31 | 17:00 | Opatówek | |
26 | GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | - STAL Pleszew | 2014-08-31 | 12:00 | ||
27 | ASTRA Krotoszyn | - LKS Czarnylas | 2014-08-31 | 16:00 | Sportowa 1, Krotoszyn | |
28 | POGOŃ Nowe Skalmierzyce | - POGOŃ Trębaczów | 2014-08-31 | 16:00 | Nowe Skalmierzyce | |
29 | POLONIA Kępno | - VICTORIA Skarszew | 2014-08-31 | 11:00 | Aleje Marcinkowskiego 13, Kępno | |
30 | BARYCZ Janków Przygodzki | - ODOLANOVIA Odolanów | 2014-08-31 | 16:00 | Przygodzice | |
31 | PROSNA Kalisz | - ZIELONI Kożminek | 2014-08-31 | 11:00 | Kalisz | |
32 | ZEFKA Kobyla Góra | - CZARNI Dobrzyca | 2014-08-31 | 16:00 | Osiedle Zalesie 2 a, Kobyla Góra |
Kolejka 5 w dniach 07-09-2014
33 | CZARNI Dobrzyca | - KS Opatówek | 2014-09-07 | 14:00 | Dobrzyca | |
34 | ZIELONI Kożminek | - ZEFKA Kobyla Góra | 2014-09-07 | 16:00 | Koźminek | |
35 | ODOLANOVIA Odolanów | - PROSNA Kalisz | 2014-09-07 | 16:00 | Bartosza 14, Odolanów | |
36 | VICTORIA Skarszew | - BARYCZ Janków Przygodzki | 2014-09-07 | 11:00 | ||
37 | POGOŃ Trębaczów | - POLONIA Kępno | 2014-09-07 | 11:00 | ||
38 | LKS Czarnylas | - POGOŃ Nowe Skalmierzyce | 2014-09-07 | 15:00 | Przygodzice | |
39 | STAL Pleszew | - ASTRA Krotoszyn | 2014-09-07 | 16:00 | Pleszew | |
40 | Re - Bud PIAST Czekanów | - GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | 2014-09-07 | 11:00 |
Kolejka 6 w dniach 14-09-2014
41 | KS Opatówek | - GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | 2014-09-14 | 16:00 | Opatówek | |
42 | ASTRA Krotoszyn | - Re - Bud PIAST Czekanów | 2014-09-14 | 16:00 | Sportowa 1, Krotoszyn | |
43 | POGOŃ Nowe Skalmierzyce | - STAL Pleszew | 2014-09-14 | 16:00 | Nowe Skalmierzyce | |
44 | POLONIA Kępno | - LKS Czarnylas | 2014-09-14 | 11:00 | Aleje Marcinkowskiego 13, Kępno | |
45 | BARYCZ Janków Przygodzki | - POGOŃ Trębaczów | 2014-09-14 | 16:00 | Przygodzice | |
46 | PROSNA Kalisz | - VICTORIA Skarszew | 2014-09-14 | 11:00 | Kalisz | |
47 | ZEFKA Kobyla Góra | - ODOLANOVIA Odolanów | 2014-09-14 | 16:00 | Osiedle Zalesie 2 a, Kobyla Góra | |
48 | CZARNI Dobrzyca | - ZIELONI Kożminek | 2014-09-14 | 14:00 | Dobrzyca |
Kolejka 7 w dniach 21-09-2014
49 | ZIELONI Kożminek | - KS Opatówek | 2014-09-21 | 16:00 | Koźminek | |
50 | ODOLANOVIA Odolanów | - CZARNI Dobrzyca | 2014-09-21 | 16:00 | Bartosza 14, Odolanów | |
51 | VICTORIA Skarszew | - ZEFKA Kobyla Góra | 2014-09-21 | 11:00 | ||
52 | POGOŃ Trębaczów | - PROSNA Kalisz | 2014-09-21 | 11:00 | ||
53 | LKS Czarnylas | - BARYCZ Janków Przygodzki | 2014-09-21 | 15:00 | Przygodzice | |
54 | STAL Pleszew | - POLONIA Kępno | 2014-09-21 | 16:00 | Pleszew | |
55 | Re - Bud PIAST Czekanów | - POGOŃ Nowe Skalmierzyce | 2014-09-21 | 11:00 | ||
56 | GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | - ASTRA Krotoszyn | 2014-09-21 | 12:00 |
Kolejka 8 w dniach 28-09-2014
57 | KS Opatówek | - ASTRA Krotoszyn | 2014-09-28 | Opatówek | ||
58 | POGOŃ Nowe Skalmierzyce | - GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | 2014-09-28 | Nowe Skalmierzyce | ||
59 | POLONIA Kępno | - Re - Bud PIAST Czekanów | 2014-09-28 | Aleje Marcinkowskiego 13, Kępno | ||
60 | BARYCZ Janków Przygodzki | - STAL Pleszew | 2014-09-28 | Przygodzice | ||
61 | PROSNA Kalisz | - LKS Czarnylas | 2014-09-28 | Kalisz | ||
62 | ZEFKA Kobyla Góra | - POGOŃ Trębaczów | 2014-09-28 | Osiedle Zalesie 2 a, Kobyla Góra | ||
63 | CZARNI Dobrzyca | - VICTORIA Skarszew | 2014-09-28 | Dobrzyca | ||
64 | ZIELONI Kożminek | - ODOLANOVIA Odolanów | 2014-09-28 | Koźminek |
Kolejka 9 w dniach 05-10-2014
65 | ODOLANOVIA Odolanów | - KS Opatówek | 2014-10-05 | Bartosza 14, Odolanów | ||
66 | VICTORIA Skarszew | - ZIELONI Kożminek | 2014-10-05 | 11:00 | Skarszew | |
67 | POGOŃ Trębaczów | - CZARNI Dobrzyca | 2014-10-05 | 11:00 | Trębaczów | |
68 | LKS Czarnylas | - ZEFKA Kobyla Góra | 2014-10-05 | Przygodzice | ||
69 | STAL Pleszew | - PROSNA Kalisz | 2014-10-05 | Pleszew | ||
70 | Re - Bud PIAST Czekanów | - BARYCZ Janków Przygodzki | 2014-10-05 | 11:00 | ||
71 | GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | - POLONIA Kępno | 2014-10-05 | 12:00 | ||
72 | ASTRA Krotoszyn | - POGOŃ Nowe Skalmierzyce | 2014-10-05 | Sportowa 1, Krotoszyn |
Kolejka 10 w dniach 12-10-2014
73 | KS Opatówek | - POGOŃ Nowe Skalmierzyce | 2014-10-12 | Opatówek | ||
74 | POLONIA Kępno | - ASTRA Krotoszyn | 2014-10-12 | Aleje Marcinkowskiego 13, Kępno | ||
75 | BARYCZ Janków Przygodzki | - GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | 2014-10-12 | Przygodzice | ||
76 | PROSNA Kalisz | - Re - Bud PIAST Czekanów | 2014-10-12 | Kalisz | ||
77 | ZEFKA Kobyla Góra | - STAL Pleszew | 2014-10-12 | Osiedle Zalesie 2 a, Kobyla Góra | ||
78 | CZARNI Dobrzyca | - LKS Czarnylas | 2014-10-12 | Dobrzyca | ||
79 | ZIELONI Kożminek | - POGOŃ Trębaczów | 2014-10-12 | Koźminek | ||
80 | ODOLANOVIA Odolanów | - VICTORIA Skarszew | 2014-10-12 | Bartosza 14, Odolanów |
Kolejka 11 w dniach 19-10-2014
81 | VICTORIA Skarszew | - KS Opatówek | 2014-10-19 | 11:00 | Skarszew | |
82 | POGOŃ Trębaczów | - ODOLANOVIA Odolanów | 2014-10-19 | 11:00 | Trębaczów | |
83 | LKS Czarnylas | - ZIELONI Kożminek | 2014-10-19 | Przygodzice | ||
84 | STAL Pleszew | - CZARNI Dobrzyca | 2014-10-19 | Pleszew | ||
85 | Re - Bud PIAST Czekanów | - ZEFKA Kobyla Góra | 2014-10-19 | 11:00 | ||
86 | GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | - PROSNA Kalisz | 2014-10-19 | 12:00 | ||
87 | ASTRA Krotoszyn | - BARYCZ Janków Przygodzki | 2014-10-19 | Sportowa 1, Krotoszyn | ||
88 | POGOŃ Nowe Skalmierzyce | - POLONIA Kępno | 2014-10-19 | Nowe Skalmierzyce |
Kolejka 12 w dniach 25-10-2014/26-10-2014
89 | KS Opatówek | - POLONIA Kępno | 2014-10-25 | 15:00 | Opatówek | |
90 | BARYCZ Janków Przygodzki | - POGOŃ Nowe Skalmierzyce | 2014-10-26 | Przygodzice | ||
91 | PROSNA Kalisz | - ASTRA Krotoszyn | 2014-10-26 | Kalisz | ||
92 | ZEFKA Kobyla Góra | - GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | 2014-10-26 | Osiedle Zalesie 2 a, Kobyla Góra | ||
93 | CZARNI Dobrzyca | - Re - Bud PIAST Czekanów | 2014-10-26 | Dobrzyca | ||
94 | ZIELONI Kożminek | - STAL Pleszew | 2014-10-26 | Koźminek | ||
95 | ODOLANOVIA Odolanów | - LKS Czarnylas | 2014-10-26 | Bartosza 14, Odolanów | ||
96 | VICTORIA Skarszew | - POGOŃ Trębaczów | 2014-10-26 | 11:00 |
Kolejka 13 w dniach 02-11-2014
97 | POGOŃ Trębaczów | - KS Opatówek | 2014-11-02 | 11:00 | ||
98 | LKS Czarnylas | - VICTORIA Skarszew | 2014-11-02 | Przygodzice | ||
99 | STAL Pleszew | - ODOLANOVIA Odolanów | 2014-11-02 | Pleszew | ||
100 | Re - Bud PIAST Czekanów | - ZIELONI Kożminek | 2014-11-02 | 11:00 | ||
101 | GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | - CZARNI Dobrzyca | 2014-11-02 | 12:00 | ||
102 | ASTRA Krotoszyn | - ZEFKA Kobyla Góra | 2014-11-02 | Sportowa 1, Krotoszyn | ||
103 | POGOŃ Nowe Skalmierzyce | - PROSNA Kalisz | 2014-11-02 | Nowe Skalmierzyce | ||
104 | POLONIA Kępno | - BARYCZ Janków Przygodzki | 2014-11-02 | Aleje Marcinkowskiego 13, Kępno |
Kolejka 14 w dniach 09-11-2014
105 | KS Opatówek | - BARYCZ Janków Przygodzki | 2014-11-09 | Opatówek | ||
106 | PROSNA Kalisz | - POLONIA Kępno | 2014-11-09 | Kalisz | ||
107 | ZEFKA Kobyla Góra | - POGOŃ Nowe Skalmierzyce | 2014-11-09 | Osiedle Zalesie 2 a, Kobyla Góra | ||
108 | CZARNI Dobrzyca | - ASTRA Krotoszyn | 2014-11-09 | Dobrzyca | ||
109 | ZIELONI Kożminek | - GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | 2014-11-09 | Koźminek | ||
110 | ODOLANOVIA Odolanów | - Re - Bud PIAST Czekanów | 2014-11-09 | Bartosza 14, Odolanów | ||
111 | VICTORIA Skarszew | - STAL Pleszew | 2014-11-09 | 11:00 | ||
112 | POGOŃ Trębaczów | - LKS Czarnylas | 2014-11-09 | 11:00 |
Kolejka 15 w dniach 16-11-2014
113 | LKS Czarnylas | - KS Opatówek | 2014-11-16 | Przygodzice | ||
114 | STAL Pleszew | - POGOŃ Trębaczów | 2014-11-16 | Pleszew | ||
115 | Re - Bud PIAST Czekanów | - VICTORIA Skarszew | 2014-11-16 | 11:00 | ||
116 | GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | - ODOLANOVIA Odolanów | 2014-11-16 | 12:00 | ||
117 | ASTRA Krotoszyn | - ZIELONI Kożminek | 2014-11-16 | Sportowa 1, Krotoszyn | ||
118 | POGOŃ Nowe Skalmierzyce | - CZARNI Dobrzyca | 2014-11-16 | Nowe Skalmierzyce | ||
119 | POLONIA Kępno | - ZEFKA Kobyla Góra | 2014-11-16 | Aleje Marcinkowskiego 13, Kępno | ||
120 | BARYCZ Janków Przygodzki | - PROSNA Kalisz | 2014-11-16 | Przygodzice |
ZIELONI Koźminek | 0:1 | RASZKOWIANKA Raszków |
2019-03-23, 16:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 17 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Klasa Okręgowa » Kalisz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|