NIEDZIELA, 16 czerwca, GODZINA 16:00

ZIELONI Koźminek 4-1 Pogoń Skalmierzyce

OBSADA SĘDZIOWSKA:   Król-Krawczyński-Marcinek

Bramki: Gaweł `7, `10, Helt `63, `83

Świetny mecz na zakończenie pierwszego sezonu w lidze okręgowej, znakomita gra Zielonych !!!

Już w 7 minucie spotkania ZIELONI wyszli na prowadzenie. Z rzutu wolnego dokładną piłkę w pole karne zagrał Maciej Przybylski a Marcin Gaweł wyskoczył najwyżej w polu karnym i umieścił piłkę w siatce. Po wznowieniu gry Nasz napastnik ponownie zagroził bramce rywali jednak tym razem zdecydował się na podanie które zostało przecięte. Mimo nie wykorzystanej sytuacji w 10 minucie ZIELONI prowadzili 2:0. Piłkę na połowie boiska przejął Dawid Andrzejczak i zagrał ją do Mateusza Poniatowskiego. Nasz pomocnik zbiegł z futbolówką do środka i podał do Marcina Gawła który nie miał problemu z umieszczeniem piłki w siatce. Nasz napastnik pod koniec pierwszej połowy mógł skompletować hattricka jednak jego strzał trafił w słupek bramki gości.

Drugą połowę lepiej zaczął zespół POGONI. Już w 50 minucie strzelili oni bramkę kontaktową z rzutu karnego podyktowanego za faul Radosława Grzesika. Na kilkanaście minut gra się wyrównała jednak w 63 minucie ZIELONI ponownie prowadzili dwoma bramkami. Tomasz Boruszczak zagrał do Konrada Helta znajdującego się przed polem karnym. Strzał Naszego skrzydłowego przełamał ręce bramkarza i piłka ponownie zatrzepotała w siatce. Wynik spotkania został ustalony w 83 minucie. W polu karnym przy próbie strzału faulowany był Marcin Gaweł a rzut karny na bramkę zamienił Konrad Helt

Na koniec rozgrywek ZIELONI Koźminek sprawili kibicom miłą niespodziankę pokonując wysoko wicelidera rozgrywek tym bardziej, że runda ta była dla wszystkich małym zawodem po osiągnięciu 4 miejsca na jesień. Mimo tego zwycięstwa niestety Nasz zespół nie awansował w tabeli pozostając na 7 lokacie tracąc do 5 miejsca jeden punkt i przegrywając z 6 w tabeli GORZYCZANKĄ Gorzyce Wielkie gorszym bilansem bramek.