TS Zieloni-Godziesze 7.06.2014

NIEDZIELA, 26 MAJA godz.11.00

POGOŃ Trębaczów 2-0 ZIELONI Koźminek

OBSADA SĘDZIOWSKA: Matyniak-Włoch-Ostrysz

Na boisku od początku spotkania zarysowała się przewaga ZIELONYCH Koźminek. Przeprowadzane przez nich akcje były składne jednak brakowało w nich ostatniego podania. Liczne strzały z dystansu mijały światło bramki lub były za słabe. Z kolei zespół gospodarzy mógł wyjść na prowadzenie po rzucie rożnym jednak świetną interwencją popisał się Paweł Waliś. ZIELONI ciągle dążyli do zdobycia bramki jednak Dominik Lubka nie trafił głową w światło bramki a Mateusz Paruszewski nie doszedł do piłki w dobrej sytuacji. Około 30 minuty do wysiłku bramkarza gospodarzy zmusił Lubka który zszedł do środkowa z prawego skrzydła i uderzył lewą nogą pod poprzeczkę, jednak świetną interwencją popisał się golkiper miejscowych.

Druga połowa zaczęła się bardzo źle dla Naszego zespołu po jednej z kontr goście wyszli na prowadzenie. Jednak sytuacja ta jest bardzo kontrowersyjna ponieważ zawodnik asystujący przy bramce ewidentnie zagrał piłkę ręką. Po bramce zapanował chaos w szeregach Naszego zespołu jednak po chwili ponownie zaczęli oni przeważać na boisku. Po rzucie rożnym bliski wyrównania był Marcin Chwiłkowski jednak jego strzał minął światło bramki. Około 75 minuty z rzutu wolnego uderzał Radosław Grzesik jednak ponownie skutecznie interweniował bramkarz. W okolicach 80 minuty gospodarze podwyższyli prowadzenie. W obronie sam został Grzesik a zespół Trębaczowa ruszył z kontratakiem który niestety zakończył się bramką. Po tej sytuacji ZIELONI starali się zdobyć bramkę kontaktową jednak bramkarz miejscowych ponownie został zmuszony do interwencji jedynie po uderzeniu Grzesika z rzutu wolnego.

Wynik spotkania nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Grę przez całe spotkanie prowadził zespół z Koźminka a gospodarze stwarzali okazje jedynie po kontratakach które niestety zakończyły się bramkami, z czego pierwsza po błędzie sędziego który nie zauważył przyjęcia piłki ręką przez zawodnika z Trębaczowa.

herb Zieloni Koźminek Informacje o kadrze Zieloni Koźminek

1. Waliś Paweł kapitan
2. Lubka Dominik żółta kartka
3. Andrzejczak Dawid "Citko"
4. Grzesik Radosław
5. Przybylski Maciej
6. Paruszewski Mateusz
7. Biniaszczyk Bartłomiej
8. Chwiłkowski Marcin
9. Miłek Łukasz
10. Skotowski Piotr
11. Boruszczak Tomasz

herb Zieloni Koźminek Zawodnicy rezerwowi Zieloni Koźminek

1. Kurczewski Mateusz

Oceny zawodników »

KOMENTARZ:

1. Kryzys? Tak, na pewno, bo o tym mówią wyniki. Może pewnego rodzaju zmęczenie, a może inne przyczyny, lub ... błędy. Jeśli ktoś jest w stanie merytorycznie wskazać receptę, to zapraszam, bo nikt z nas nie przypisuje sobie bycia najmądrzejszym.

2. Wbrew pozorom rozegraliśmy całkiem dobry mecz, a w pierwszej połowie całkowicie dyktowaliśmy warunki na boisku. Niestety nie strzelając bramki trudno jest zremisować, a wygrać się nie da.

3. Zagraliśmy dzisiaj tylko 11 zawodnikami. Nie jest to żadne tłumaczenie z mojej strony, ale ta sytuacja oddaje skalę problemu, jakim są m.in. kontuzje (Kurczewski, Góźdź, Zimniak, Gaweł).

4. Jeżeli komuś się wydaje, że Zielonym brakuje chęci do gry, motywacji, czy zaangażowania to zapraszam do szatni po przegranym meczu.

GM

autor: ~piyt 2013-05-25 23:21:29

avatar ale świetna zapowiedź meczu

autor: ~do prezesa 2013-05-26 08:56:11

avatar czemu nie napisaliście jaki był wynik JAROTA Jarocin - ZIELONI Koźminek
trampkarz młodszy

autor: ~PT fan 2013-05-26 15:03:44

avatar No i trzeba przełknąć gorycz porażki, chyba jakaś zadyszka Was złapała ;-).

autor: ~anonim 2013-05-26 18:05:06

avatar pytanie do klubu- wygramy coś tej wiosny????

autor: ~anonim 2013-05-26 19:44:57

avatar moim zdaniem tak słabe występy są efektem kiepskich przygotowań niestety Uniejów dla odnowy biologicznej jak najbardziej ale nie dla tak ciężkiego sezonu, a kasy na pewno na to poszło. Lepiej i taniej zawsze Zieloni byli przygotowani na naszej sali w Koźminku i parę sparingów na trawie. Dodam coś musi się zmienić chyba , że już nie mamy zamiaru grać.

autor: ~anonim 2013-05-26 20:31:40

avatar WYGRAMY COS ? bo jak narazie jesteśmy najsłabszym klubem z czołówki jaka była. 4 miejsce. w jesiennej .. A WIOSENNA. . brak słów

autor: ~anonim 2013-05-26 20:36:16

avatar wygracie cos k... WKOŃCU ? GDZIE JEST TEN ZESPÓŁ CO ZAKOŃCZYŁ NA 4 MIEJSCU RUNDĘ JESIENNĄ ?

autor: ~anonim 2013-05-26 20:42:55

avatar sadze że każdy teren bedzie trudny;/

autor: ~anonim 2013-05-26 20:59:33

avatar oprócz wygranej z Brzezinami z którymi wszyscy wygrywają, nie udało się zdobyć nigdzie kompletu punktów. Może wyjazd do Gorzyc i wygrana odbuduje zespół. Runda i tak jest stracona, dobrze że zdobyliśmy dużo punktów jesienią bo była by walka o utrzymanie.

autor: ~anonim 2013-05-27 14:19:57

avatar Rozgrywki jesienne a wiosenne to jak dwie strony medalu są nie takie same.Jesień rozpoznawanie przeciwników a wiosna walka o ligowy byt i być może tego nie braliście pod uwage:)))

autor: ~anonim 2013-05-27 21:24:15

avatar trener mając doświadczonych piłkarzy doskonale wie co dzieje się z drużyną jeśli nie ma wyników. Problem że nie chce o tym mówić i opowiada bajki że nie wiadomo o co chodzi. Chyba wie doskonale jak i sami zawodnicy

autor: ~fgfgetg do goscia powyzej 2013-05-30 14:28:07

avatar Trener opowiada bajki? A ty skąd wiesz co mówi trener? Skad maja zawodnicy wiedziec dlaczego przegrywaja? Pewnie bo slabo graja,co tu za filozofia. Kolejny debil sprzed komputera!