OBSADA SĘDZIOWSKA: Starczan - Galewski - Zieliński

`57 Marcin Gaweł

`92 Piotr Skotowski

2013-05-12, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

Od początku przewagę na boisku posiadał zespół ZIELONYCH. Już na samym początku Nasza drużyna przeprowadziła szybką akcję lewym skrzydłem jednak strzał sprzed pola karnego Tomka Boruszczaka pozostawiał dużo do życzenia. Przez kolejne minuty zawodnicy z Koźminka starali się otworzyć wynik spotkania lecz bezskutecznie. Dopiero w 23 minucie padła bramka dla ZIELONYCH. Pierw Łukasz Miłek zszedł z lewego skrzydła do środka po czym oddał strzał który z najwyższym trudem został sparowany na rzut rożny przez Mateusza Jaworskiego którego Nasz zespół wypożyczył na rundę wiosenną wiosenną do Brzezin. Do piłki w narożniku doszedł Maciek Przybylski który zacentrował idelanie na głowę wbiegającego Konrada Helta który nie dał szans na skuteczną interwnecję bramkarzowi. Chwilę później mogło być 2:0. Drugi raz, tym razem z akcji dośrodkowywał Maciek Przybylski jednak strzał Tomka Boruszczaka minimalnie minął światło bramki. Po kilku minutach zespół OLIMPII strzelił bramkę wyrównującą jednak przytomnie zachował się sędzia liniowy sygnalizujący pozycję spaloną. Najlepszą okazję do podwyższenia wyniku spotkania w pierwszej połowie miał Marcin Gaweł który wykorzystał błąd obrony gospodarzy jednak w sytuacji sam na sam górą był Mateusz Jaworski.

Również w drugiej połowie to ZIELONI prowadzili grę jednak nadal nie potrafili oni podwyższyć wyniku spotkania. Dopiero około 57 minuty Tomek Boruszczak zagrał do Konrada Helta który przypotmnie wystawił piłkę Marcinowi Gawłowi a temu wystarczyło umieścić piłkę w pustej bramce. Po strzelonej bramce akcje Naszego zespołu nabrały tempa jednak nadal brakowało skutecznego wykończenia akcji. W 68 minucie spotkania Wojtek Góźdź został kopnięty bez piłki przez zawodnika OLIMPII Brzeziny. Za kolegą z zespołu wstawił się Konrad Helt który odepchnął rywala co poskutkowało usunięciem z boiska po jednym zawodniku z każdnej z drużyn. Chwilę po tej sytuacji po w sytuacji sam na sam z Jaworskim znalazł się Łukasz Miłek jednak i tym razem górą był bramkarz. Z każdą minutą akcje ZIELONYCH zazębiały się jednak cały czas brakowało "kropki nad i". Około 85 minuty kolejną wyśmienitą okazję zmarnował Łukasz Miłek. Wynik spotkania ustalił w doliczonym czasie gry wpuszczony 10 minut wcześniej Piotrek Skotowski który dobił do pustej bramki strzał Łukasza Miłka sparowany przez bramkarza.