NIEDZIELA, 28 PAŹDZIERNIKA, GODZINA 14:00

BRAMKI:   17 MIŁEK,   30 i 57 GAWEŁ,   76 SKOTOWSKI,   88 HELT,   92 BORUSZCZAK

2012-10-28, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

<br />

Spotkanie lepiej rozpoczął zespół gości jednak po kilku minutach to ZIELONI przeważali na boisku. Gdy akcje Naszego zespołu stawały się coraz groźniejsze to jednak POGOŃ wyszła na prowadzenie. W jednym z kontrataków zawodnik z Trębaczowa wyszedł w sytuacji sam na sam z Pawłem Walisiem i ładnym lobem umieścił piłkę w bramce. Odpowiedź ZIELONYCH była natychmiastowa. Dawid Andrzejczak przeprowadził indywidualną akcję którą zakończył strzałem, uderzenie jednak zostało zablokowane a do piłki w zamieszaniu dopadł Łukasz Miłek i umieścił ją w siatce. Po około 30 minutach ZIELONI wyszli na prowadzenie. Zagranie Radosława Grzesika z rzutu wolnego wykorzystał Marcin Gaweł. Po 6 minutach jednak znowu był remis. Goście przeprowadzili składną akcję zakończoną ładnym uderzeniem szczupakiem. W pierwszej połowie bramkę jeszcze mógł zdobyć Konrad Helt jednak po jego uderzeniu głową obrońca wybił piłkę z linii bramkowej.

Od początku drugiej połowy przewagę posiadali ZIELONI. Jednak udokumentowana została ona dopiero w 57 minucie. Grzegorz Maślak zgrał piłkę głową do Marcina Gawła a Nasz napastnik ponownie dał prowadzenie ZIELONYM. Bramka na 4:2 wpadła w 76 minucie gdy Piotrek Skotowski pewnym strzałem w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości. Po tej bramce do słowa doszli goście jednak za pierwszym razem napastnik z Trębaczowa nie trafił w bramkę w dobrej sytuacji a za drugim razem ładną paradą popisał się Paweł Waliś. Z kolej Nasz zespół podwyższył prowadzenie gdy Konrad Helt uderzył sprzed pola karnego w słupek a piłka odbiła się jeszcze od pleców bramkarza i zatrzepotała w siatce. Wynik spotkania ustalił Tomek Boruszczak po płaskim dośrodkowaniu Piotrka Skotowskiego.