0-1   Skotowski

0-2   Maślak

0-3   Poniatowski

0-4   Andrzejczak

Spotkanie w świetnym stylu rozpoczął Nasz zespół który po pierwszym gwizdku sędziego szybko odebrał piłkę gospodarzą, a następnie na lewym skrzydle Mateusz Paruszewski wypuścił w uliczkę Piotrka Skotowskiego który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza LISKOWIAKA. W kolejnych minutach przewagę na boisku osiągnął zespół gospodarzy lecz żaden z ataków nie był w stanie zagrozić defensywie ZIELONYCH. Zawodnicy z Koźminka mogli podwyższyć prowadzenie w pierwszej połowie jednak sędzia boczny w kontrowersyjnej sytuacji podniósł chorągiewkę sygnalizując pozycję spaloną Konrada Helta.

Druga połowa rozpoczęła się dość spokojnie dopiero po kilku minutach ZIELONI podwyższyli prowadzenie. Do piłki na prawym skrzydle doszedł Dominik Lubka a następnie dośrodkował na długi słupek gdzie znalazł się Grzegorz Maślak który skuteczną główką pokonał bramkarza gospodarzy. Z kolejnymi minutami przewaga Naszego zespołu stawała się coraz większa. Kolejny błąd popełnił również sędzia prowadzący to spotkanie. Mateusz Paruszewski był faulowany w polu karnym przez obrońców z Liskowa jednak gwizdek sędziego milczał. Bramkę na 3:0 zdobył po indywidualnej akcji i strzale tuż przy słupku Mateusz Poniatowski. Zawodnicy LISKOWIAKA z kolei próbowali strzelić kontaktową bramkę jednak w sytuacji sam na sam górą był Nasz bramkarz Mateusz Jaworski. Wynik spotkania ustalił Dawid Andrzejczak który ładnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi gospodarzy na interwencję.

W tym spotkaniu po raz pierwszy kibice mogli zobaczyć w Naszych barwach nowych zawodników. Na murawie zaprezentowali się bramkarz Mateusz Jaworski oraz dwaj pomocnicy Mateusz Kazimierczak oraz Dominik Lubka. Z kolei było to ostatnie spotkanie w tej rundzie Mariusza Purczyńskiego który przynajmniej na najbliższą rundę odchodzi do ORŁA Kawęczyn gdzie będzie pełnił funkcję trenera. W tym miejscu życzymy mu sukcesów szkoleniowych z nowym zespołem!!!