NIEDZIELA, 26 SIERPNIA godz.11.00

CZARNI Dobrzyca 2-1 ZIELONI Koźminek

Bramka:

Konrad Helt

Pierwsza połowa spotkania z liderem z Dobrzycy to niestety bardzo słaba gra Naszego zespołu. Przez całą pierwszą połowę Nasi zawodnicy nie potrafili stworzyć dobrej okazji pod bramką gospodarzy. Z kolei CZARNI Dobrzyca objęli prowadzenie już w 8 minucie meczu. Dośrodkowanie z rzutu wolnego ze środka boisko zostało strącone przez jednego z zawodników gospodarzy na długi słupek gdzie napastnik nie miał problemów z pokonaniem Pawła Walisia. Nie minęło 10 minut a gospodarze prowadzili już 2:0. Po nieudanej pułapce ofsajdowej zawodnik miejscowych wyszedł w sytuacji sam na sam z Naszym bramkarzem i po minięciu go skierował piłkę do pustej bramki. W kolejnych minutach CZARNI stworzyli sobie jeszcze kilka sytuacji jednak żadnej z nich nie potrafili wykorzystać.

W drugiej połowie Nasz zespół wyszedł kompletnie odmieniony. Już w 47 minucie strzeliliśmy kontaktową bramkę. Prawą stroną w pole karne przedarł się Wojciech Góźdź i dograł piłkę do Konrada Helta. Nasz zawodnik spokojnie przyjął piłkę i czubkiem buta umieścił ją w bramce gospodarzy. Po tej bramce Nasz zespół dążył do wyrównania. Po kilkunastu minutach dobrą okazję do wyrównania miał Marcin Gaweł. Mimo faulu ze strony obrońcy gospodarzy zdołał wyjść do sytuacji sam na sam z bramkarzem jednak górą był golkiper miejscowych. Później dobrą okazję do zdobycia bramki miał Dawid Andrzejczak który po dośrodkowaniu Konrada Helta znalazł się niepilnowany na 14 metrze jednak jego strzał trafił prosto w bramkarza. W drugiej połowie w dobrej sytuacji znalazł się również Maciej Przybylski jednak zamiast strzelać zdecydował się na dogranie na środek pola karnego. Gospodarze w drugiej połowie mieli jedną dobrą okazję do zdobycia bramki jednak piłka minęła światło bramki strzeżonej przez Pawła Walisia.