OZPN Kalisz zamieścił na swojej stronie terminarz klasy okręgowej na rundę jesienną sezonu 2012/2013.
ZIELONI Koźminek pierwszy mecz rozegrają 12 sierpnia o godzinie 16:00 na wyjeździe w Mroczeniu z miejscowym ORŁEM. Pierwszy mecz w Koźminku odbędzie się z kolei 15 sierpnia o godzinie 16:00 a Naszym rywalem będzie znana Nam z Klasy A GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie.
Pełen terminarz w rozwinięciu !!!
Kolejka: 1 w dniach 2012-08-11/2012-08-12
1 | PŁOMIEŃ Opatów | - | CZARNI Dobrzyca | 2012-08-12 | 11:00 | | : |
2 | OLIMPIA Brzeziny | - | ASTRA Krotoszyn | 2012-08-12 | 11:00 | boisko PROSNY w Kaliszu | : |
3 | LKS Czarnylas | - | LKS Gołuchów | 2012-08-11 | 17:30 | | : |
4 | POGOŃ Trębaczów | - | POLONIA Kępno | 2012-08-12 | 11:00 | | : |
5 | LKS Jankowy | - | STAL Pleszew | 2012-08-12 | 16:00 | | : |
6 | ODOLANOVIA Odolanów | - | BARYCZ Janków Przygodzki | 2012-08-12 | 17:00 | | : |
7 | ORZEŁ Mroczeń | - | ZIELONI Kożminek | 2012-08-12 | 16:00 | | : |
8 | GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | - | POGOŃ Nowe Skalmierzyce | 2012-08-12 | 12:00 | | : |
Kolejka: 2 w dniach 2012-08-15
9 | CZARNI Dobrzyca | - | POGOŃ Nowe Skalmierzyce | 2012-08-15 | 16:00 | | : |
10 | ZIELONI Kożminek | - | GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | 2012-08-15 | 16:00 | | : |
11 | BARYCZ Janków Przygodzki | - | ORZEŁ Mroczeń | 2012-08-15 | 16:00 | | : |
12 | STAL Pleszew | - | ODOLANOVIA Odolanów | 2012-08-15 | 16:00 | | : |
13 | POLONIA Kępno | - | LKS Jankowy | 2012-08-15 | 16:00 | | : |
14 | LKS Gołuchów | - | POGOŃ Trębaczów | 2012-08-15 | 16:00 | | : |
15 | ASTRA Krotoszyn | - | LKS Czarnylas | 2012-08-15 | 16:00 | | : |
16 | PŁOMIEŃ Opatów | - | OLIMPIA Brzeziny | 2012-08-15 | 16:00 | | : |
Kolejka: 3 w dniach 2012-08-18/2012-08-19
17 | OLIMPIA Brzeziny | - | CZARNI Dobrzyca | 2012-08-19 | 11:00 | boisko PROSNY w Kaliszu | : |
18 | LKS Czarnylas | - | PŁOMIEŃ Opatów | 2012-08-18 | 17:30 | | : |
19 | POGOŃ Trębaczów | - | ASTRA Krotoszyn | 2012-08-19 | 11:00 | | : |
20 | LKS Jankowy | - | LKS Gołuchów | 2012-08-18 | 17:00 | | : |
21 | ODOLANOVIA Odolanów | - | POLONIA Kępno | 2012-08-19 | 11:00 | | : |
22 | ORZEŁ Mroczeń | - | STAL Pleszew | 2012-08-19 | 16:00 | | : |
23 | GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | - | BARYCZ Janków Przygodzki | 2012-08-19 | 12:00 | | : |
24 | POGOŃ Nowe Skalmierzyce | - | ZIELONI Kożminek | 2012-08-19 | 16:00 | | : |
Kolejka: 4 w dniach 2012-08-26
25 | CZARNI Dobrzyca | - | ZIELONI Kożminek | 2012-08-26 | 11:00 | | : |
26 | BARYCZ Janków Przygodzki | - | POGOŃ Nowe Skalmierzyce | 2012-08-26 | 11:00 | | : |
27 | STAL Pleszew | - | GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | 2012-08-26 | 16:00 | | : |
28 | POLONIA Kępno | - | ORZEŁ Mroczeń | 2012-08-26 | 11:00 | | : |
29 | LKS Gołuchów | - | ODOLANOVIA Odolanów | 2012-08-26 | 16:00 | | : |
30 | ASTRA Krotoszyn | - | LKS Jankowy | 2012-08-26 | 16:00 | | : |
31 | PŁOMIEŃ Opatów | - | POGOŃ Trębaczów | 2012-08-26 | 11:00 | | : |
32 | OLIMPIA Brzeziny | - | LKS Czarnylas | 2012-08-26 | 16:00 | boisko PROSNY w Kaliszu | : |
Kolejka: 5 w dniach 2012-09-01/2012-09-02
33 | LKS Czarnylas | - | CZARNI Dobrzyca | 2012-09-02 | 15:00 | | : |
34 | POGOŃ Trębaczów | - | OLIMPIA Brzeziny | 2012-09-02 | 11:00 | | : |
35 | LKS Jankowy | - | PŁOMIEŃ Opatów | 2012-09-01 | 17:00 | | : |
36 | ODOLANOVIA Odolanów | - | ASTRA Krotoszyn | 2012-09-02 | 17:00 | | : |
37 | ORZEŁ Mroczeń | - | LKS Gołuchów | 2012-09-02 | 16:00 | | : |
38 | GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | - | POLONIA Kępno | 2012-09-02 | 12:00 | | : |
39 | POGOŃ Nowe Skalmierzyce | - | STAL Pleszew | 2012-09-02 | 16:00 | | : |
40 | ZIELONI Kożminek | - | BARYCZ Janków Przygodzki | 2012-09-02 | 16:00 | | : |
Kolejka: 6 w dniach 2012-09-08/2012-09-09
41 | CZARNI Dobrzyca | - | BARYCZ Janków Przygodzki | 2012-09-09 | 11:00 | | : |
42 | STAL Pleszew | - | ZIELONI Kożminek | 2012-09-09 | 16:00 | | : |
43 | POLONIA Kępno | - | POGOŃ Nowe Skalmierzyce | 2012-09-09 | 11:00 | | : |
44 | LKS Gołuchów | - | GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | 2012-09-09 | 16:00 | | : |
45 | ASTRA Krotoszyn | - | ORZEŁ Mroczeń | 2012-09-09 | 16:00 | | : |
46 | PŁOMIEŃ Opatów | - | ODOLANOVIA Odolanów | 2012-09-09 | 11:00 | | : |
47 | OLIMPIA Brzeziny | - | LKS Jankowy | 2012-09-08 | 16:30 | boisko PROSNY w Kaliszu | : |
48 | LKS Czarnylas | - | POGOŃ Trębaczów | 2012-09-09 | 15:00 | | : |
Kolejka: 7 w dniach 2012-09-16
49 | POGOŃ Trębaczów | - | CZARNI Dobrzyca | 2012-09-16 | 11:00 | | : |
50 | LKS Jankowy | - | LKS Czarnylas | 2012-09-16 | 16:00 | | : |
51 | ODOLANOVIA Odolanów | - | OLIMPIA Brzeziny | 2012-09-16 | 11:00 | | : |
52 | ORZEŁ Mroczeń | - | PŁOMIEŃ Opatów | 2012-09-16 | 16:00 | | : |
53 | GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | - | ASTRA Krotoszyn | 2012-09-16 | 12:00 | | : |
54 | POGOŃ Nowe Skalmierzyce | - | LKS Gołuchów | 2012-09-16 | 16:00 | | : |
55 | ZIELONI Kożminek | - | POLONIA Kępno | 2012-09-16 | 16:00 | | : |
56 | BARYCZ Janków Przygodzki | - | STAL Pleszew | 2012-09-16 | 11:00 | | : |
Kolejka: 8 w dniach 2012-09-23
57 | CZARNI Dobrzyca | - | STAL Pleszew | 2012-09-23 | 11:00 | | : |
58 | POLONIA Kępno | - | BARYCZ Janków Przygodzki | 2012-09-23 | 11:00 | | : |
59 | LKS Gołuchów | - | ZIELONI Kożminek | 2012-09-23 | 16:00 | | : |
60 | ASTRA Krotoszyn | - | POGOŃ Nowe Skalmierzyce | 2012-09-23 | 16:00 | | : |
61 | PŁOMIEŃ Opatów | - | GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | 2012-09-23 | 11:00 | | : |
62 | OLIMPIA Brzeziny | - | ORZEŁ Mroczeń | 2012-09-23 | 11:00 | boisko PROSNY w Kaliszu | : |
63 | LKS Czarnylas | - | ODOLANOVIA Odolanów | 2012-09-23 | 15:00 | | : |
64 | POGOŃ Trębaczów | - | LKS Jankowy | 2012-09-23 | 11:00 | | : |
Kolejka: 9 w dniach 2012-09-30
65 | LKS Jankowy | - | CZARNI Dobrzyca | 2012-09-30 | 15:30 | | : |
66 | ODOLANOVIA Odolanów | - | POGOŃ Trębaczów | 2012-09-30 | 11:00 | | : |
67 | ORZEŁ Mroczeń | - | LKS Czarnylas | 2012-09-30 | 15:30 | | : |
68 | GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | - | OLIMPIA Brzeziny | 2012-09-30 | 12:00 | | : |
69 | POGOŃ Nowe Skalmierzyce | - | PŁOMIEŃ Opatów | 2012-09-30 | 15:30 | | : |
70 | ZIELONI Kożminek | - | ASTRA Krotoszyn | 2012-09-30 | 15:30 | | : |
71 | BARYCZ Janków Przygodzki | - | LKS Gołuchów | 2012-09-30 | 11:00 | | : |
72 | STAL Pleszew | - | POLONIA Kępno | 2012-09-30 | 15:30 | | : |
Kolejka: 10 w dniach 2012-10-07
73 | CZARNI Dobrzyca | - | POLONIA Kępno | 2012-10-07 | 11:00 | | : |
74 | LKS Gołuchów | - | STAL Pleszew | 2012-10-07 | 15:00 | | : |
75 | ASTRA Krotoszyn | - | BARYCZ Janków Przygodzki | 2012-10-07 | 15:00 | | : |
76 | PŁOMIEŃ Opatów | - | ZIELONI Kożminek | 2012-10-07 | 11:00 | | : |
77 | OLIMPIA Brzeziny | - | POGOŃ Nowe Skalmierzyce | 2012-10-07 | 11:00 | boisko PROSNY w Kaliszu | : |
78 | LKS Czarnylas | - | GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | 2012-10-07 | 15:00 | | : |
79 | POGOŃ Trębaczów | - | ORZEŁ Mroczeń | 2012-10-07 | 11:00 | | : |
80 | LKS Jankowy | - | ODOLANOVIA Odolanów | 2012-10-07 | 15:00 | | : |
Kolejka: 11 w dniach 2012-10-13/2012-10-14
81 | ODOLANOVIA Odolanów | - | CZARNI Dobrzyca | 2012-10-14 | 15:00 | | : |
82 | ORZEŁ Mroczeń | - | LKS Jankowy | 2012-10-14 | 15:00 | | : |
83 | GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | - | POGOŃ Trębaczów | 2012-10-14 | 12:00 | | : |
84 | POGOŃ Nowe Skalmierzyce | - | LKS Czarnylas | 2012-10-14 | 15:00 | | : |
85 | ZIELONI Kożminek | - | OLIMPIA Brzeziny | 2012-10-14 | 15:00 | | : |
86 | BARYCZ Janków Przygodzki | - | PŁOMIEŃ Opatów | 2012-10-14 | 11:00 | | : |
87 | STAL Pleszew | - | ASTRA Krotoszyn | 2012-10-14 | 15:00 | | : |
88 | POLONIA Kępno | - | LKS Gołuchów | 2012-10-13 | 15:00 | | : |
Kolejka: 12 w dniach 2012-10-21
89 | CZARNI Dobrzyca | - | LKS Gołuchów | 2012-10-21 | 15:00 | | : |
90 | ASTRA Krotoszyn | - | POLONIA Kępno | 2012-10-21 | 15:00 | | : |
91 | PŁOMIEŃ Opatów | - | STAL Pleszew | 2012-10-21 | 11:00 | | : |
92 | OLIMPIA Brzeziny | - | BARYCZ Janków Przygodzki | 2012-10-21 | 11:00 | boisko PROSNY w Kaliszu | : |
93 | LKS Czarnylas | - | ZIELONI Kożminek | 2012-10-21 | 15:00 | | : |
94 | POGOŃ Trębaczów | - | POGOŃ Nowe Skalmierzyce | 2012-10-21 | 11:00 | | : |
95 | LKS Jankowy | - | GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | 2012-10-21 | 15:00 | | : |
96 | ODOLANOVIA Odolanów | - | ORZEŁ Mroczeń | 2012-10-21 | 11:00 | | : |
Kolejka: 13 w dniach 2012-10-27/2012-10-28
97 | ORZEŁ Mroczeń | - | CZARNI Dobrzyca | 2012-10-28 | 14:00 | | : |
98 | GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | - | ODOLANOVIA Odolanów | 2012-10-28 | 12:00 | | : |
99 | POGOŃ Nowe Skalmierzyce | - | LKS Jankowy | 2012-10-28 | 14:00 | | : |
100 | ZIELONI Kożminek | - | POGOŃ Trębaczów | 2012-10-28 | 14:00 | | : |
101 | BARYCZ Janków Przygodzki | - | LKS Czarnylas | 2012-10-28 | 11:00 | | : |
102 | STAL Pleszew | - | OLIMPIA Brzeziny | 2012-10-28 | 14:00 | | : |
103 | POLONIA Kępno | - | PŁOMIEŃ Opatów | 2012-10-27 | 14:00 | | : |
104 | LKS Gołuchów | - | ASTRA Krotoszyn | 2012-10-28 | 14:00 | | : |
Kolejka: 14 w dniach 2012-11-04
105 | CZARNI Dobrzyca | - | ASTRA Krotoszyn | 2012-11-04 | 11:00 | | : |
106 | PŁOMIEŃ Opatów | - | LKS Gołuchów | 2012-11-04 | 11:00 | | : |
107 | OLIMPIA Brzeziny | - | POLONIA Kępno | 2012-11-04 | 11:00 | boisko PROSNY w Kaliszu | : |
108 | LKS Czarnylas | - | STAL Pleszew | 2012-11-04 | 14:00 | | : |
109 | POGOŃ Trębaczów | - | BARYCZ Janków Przygodzki | 2012-11-04 | 11:00 | | : |
110 | LKS Jankowy | - | ZIELONI Kożminek | 2012-11-04 | 14:00 | | : |
111 | ODOLANOVIA Odolanów | - | POGOŃ Nowe Skalmierzyce | 2012-11-04 | 11:00 | | : |
112 | ORZEŁ Mroczeń | - | GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | 2012-11-04 | 14:00 | | : |
Kolejka: 15 w dniach 2012-11-10/2012-11-11
113 | GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | - | CZARNI Dobrzyca | 2012-11-11 | 12:00 | | : |
114 | POGOŃ Nowe Skalmierzyce | - | ORZEŁ Mroczeń | 2012-11-11 | 14:00 | | : |
115 | ZIELONI Kożminek | - | ODOLANOVIA Odolanów | 2012-11-11 | 14:00 | | : |
116 | BARYCZ Janków Przygodzki | - | LKS Jankowy | 2012-11-11 | 11:00 | | : |
117 | STAL Pleszew | - | POGOŃ Trębaczów | 2012-11-11 | 14:00 | | : |
118 | POLONIA Kępno | - | LKS Czarnylas | 2012-11-11 | 11:00 | | : |
119 | LKS Gołuchów | - | OLIMPIA Brzeziny | 2012-11-10 | 14:00 | | : |
120 | ASTRA Krotoszyn | - | PŁOMIEŃ Opatów | 2012-11-11 | 14:00 | | : |
Kolejka: 16 w dniach 2012-11-18
1 | CZARNI Dobrzyca | - | PŁOMIEŃ Opatów | 2012-11-18 | 11:00 | | : |
2 | ASTRA Krotoszyn | - | OLIMPIA Brzeziny | 2012-11-18 | 14:00 | | : |
3 | LKS Gołuchów | - | LKS Czarnylas | 2012-11-18 | 11:00 | | : |
4 | POLONIA Kępno | - | POGOŃ Trębaczów | 2012-11-18 | 11:00 | | : |
5 | STAL Pleszew | - | LKS Jankowy | 2012-11-18 | 14:00 | | : |
6 | BARYCZ Janków Przygodzki | - | ODOLANOVIA Odolanów | 2012-11-18 | 11:00 | | : |
7 | ZIELONI Kożminek | - | ORZEŁ Mroczeń | 2012-11-18 | 14:00 | | : |
8 | POGOŃ Nowe Skalmierzyce | - | GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | 2012-11-18 | 14:00 | | : |
Kolejka: 17 w dniach 2012-11-24/2012-11-25
9 | POGOŃ Nowe Skalmierzyce | - | CZARNI Dobrzyca | 2012-11-25 | 14:00 | | : |
10 | GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie | - | ZIELONI Kożminek | 2012-11-25 | 12:00 | | : |
11 | ORZEŁ Mroczeń | - | BARYCZ Janków Przygodzki | 2012-11-25 | 14:00 | | : |
12 | ODOLANOVIA Odolanów | - | STAL Pleszew | 2012-11-25 | 11:00 | | : |
13 | LKS Jankowy | - | POLONIA Kępno | 2012-11-24 | 14:00 | | : |
14 | POGOŃ Trębaczów | - | LKS Gołuchów | 2012-11-25 | 11:00 | | : |
15 | LKS Czarnylas | - | ASTRA Krotoszyn | 2012-11-25 | 14:00 | | : |
16 | OLIMPIA Brzeziny | - | PŁOMIEŃ Opatów | 2012-11-24 | 11:00 | boisko PROSNY Kalisz |