• autor: chicken1990, 2012-04-26 09:15

28 kwiecień, sobota godzina 17:00

PIAST Czekanów 0-1 ZIELONI Koźminek

Bramka: Biniaszczyk Bartek

Pierwsze minuty spotkania to chaotyczna gra obu zespołów w środku pola. Na składną grę niestety nie pozwalał stan murawy na boisku w Szczurawicach. Jako pierwsi groźną sytuacje stworzyli sobie gospodarze jednak strzał głową napastnika PIASTA minął światło bramki. W odpowiedzi kilka minut później Mateusz Poniatowski minął kilku zawodników rywali, jednak wytrącony z równowagi przez jednego z obrońców uderzył nad bramką w sytuacji sam na sam. Z czasem gra Naszego zespołu zaczęła się zazębiać, aż w 30 minucie rzut z autu do Bartka Biniaszczyka wykonał Grzegorz Maślak a Nasz pomocnik wpadł w pole karne i strzałem po długim słupku wyprowadził zespół na prowadzenie. Chwilę później mogło być 0:2 jednak strzał Maślaka zatrzymał się na poprzeczce bramki gospodarzy.

Pierwsze minuty drugiej połowy to ponownie wyrównana gra obu zespołów. Nasz zespół starał się przeprowadzać składne akcje po ziemi z kolei gospodarze grali długimi piłkami na swoich napastników. Pierwsza groźna sytuacja dla ZIELONYCH mogła się zakończyć ładną bramką Maślaka. Nasz napastnik zauważył, że bramkarz PIASTA jest dość daleko od bramki i zdecydował się na uderzenie z około 30 metrów, jednak golkiper fantastycznie przeniósł piłkę nad bramką. Kilka minut później ponownie Maślak mógł strzelić bramkę jednak jego strzał z pierwszej z za pola karnego nie trafił do pustej bramki. W drugiej połowie wynik podwyższyć mógł również Piotrek Skotowski jednak jego uderzenia mijały światło bramki. Z kolei gospodarze największe zagrożenie pod Naszą bramką stwarzali po stałych fragmentach gry. Najlepszą sytuacje mieli oni w doliczonym czasie gry, gdy jeden z napastników z kilku metrów uderzył głową obok bramki strzeżonej przez Pawła Walisia.

Spotkanie poprowadzili: Smolarek, Nowak P. i Fiszbach.