• autor: gmaslow, 2012-04-03 21:05

7 KWIETNIA 2012 (SOBOTA) GODZINA 13:00

OKS Ostrów Wlkp. 1-0 GOS ZIELONI Koźminek

(BOISKO Z SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĄ)

W "Wielką Sobotę" o godzinie 13:00 ZIELONI Koźminek rozpoczęli spotkanie w Ostrowie Wlkp. Mecz odbywał się na murawie ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Krotoszyńskiej. Pierwsze minuty meczu to wyrównana gra obu zespołów w środku pola. Dopiero około 20 minuty meczu oko w oko z Pawłem Walisiem stanął napastnik gospodarzy jednak zwycięsko z tego pojedynku wyszedł Nasz bramkarz. ZIELONI odpowiedzieli fantastycznym uderzeniem Radka Grzesika którego strzał z połowy boiska z największym trudem obronił bramkarz drużyny OKS. W końcówce pierwszej połowy przewagę na boisku osiągnął Nasz zespół jednak wszystkie strzały były albo za słabe albo niecelne.

Drugą połowę dużo lepiej zaczął zespół ZIELONYCH. Już po kilku minutach dobrą akcję prawą stroną strzałem skończył Maciek Przybylski jednak piłka minęła światło bramki. Chwilę później pięknym podaniem od Grzegorza Maślaka został obsłużony Tomek Boruszczak jednak będąc przed bramkarzem źle przyjął piłkę. Po kilku minutach dośrodkowanie Maślaka o mało nie kończy się bramką, jednak piłka przelatuje wzdłuż bramki. Po chwili w roli głównej znowu Maślak jednak jego uderzenie głową broni bramkarz. 70 minuta to doskonała kontra ZIELONYCH, jednak w sytuacji sam na sam Łukasz Buczkowski przenosi piłkę nad bramką. Jak to mówi stare porzekadło "niewykorzystane sytuacje się mszczą" i tym razem się zemściły. Zespół z Ostrowa Wlkp. po kontrataku zdobywa bramkę, wykorzystując praktycznie jedyną sytuację bramkową w całej drugiej połowie. Niestety do końca drugiej połowy Nasz zespół nie stworzył sobie żadnej dogodnej sytuacji bramkowej i przegrywa 1:0, tracąc pozycję lidera. Jednak nie ma co się załamywać i miejmy nadzieję, że już za tydzień w meczu przeciwko UNII Szymanowice Nasi piłkarze pokażą, że to spotkanie było jedynie wypadkiem przy pracy !!!

Spotkanie poprowadzili Panowie Marucha, Korczak oraz Michalak.