Wygląd stadionu w 2006 roku

• autor: gmaslow, 2012-02-25 15:11

24 LUTEGO 2012 GODZ. 19:00 JAROCIN

Biały Orzeł Koźmin Wlkp 5-0 (0-0) ZIELONI Koźminek

KILKA INFORMACJI DOTYCZĄCYCH SPOTKANIA:

1. ZAGRALIŚMY NA ZNAKOMITYM OBIEKCIE SPORTOWYM W CAŁOŚCI NALEŻĄCYM DO MIASTA JAROCIN (HALA SPORTOWA , BOISKO GŁÓWNE DO ROZGRYWEK II LIGI, PEŁNOWYMIAROWE BOISKO ZE SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĄ, TRZY BOISKA TRENINGOWE TRAWIASTE, AQUAPARK I HOTEL).

2. MIELIŚMY OKAZJĘ PORÓWNAĆ SIŁY I UMIEJĘTNOŚCI Z ZESPOŁEM GRAJĄCYM O DWIE KLASY ROZGRYWKOWE WYŻEJ, CO DLA ZNAWCÓW TEMATU CZĘSTO OZNACZA "PRZEPAŚĆ".

3. ZAPREZENTOWALIŚMY SIĘ BARDZO DOBRZE, PRZEZ 60 MINUT GRALIŚMY JAK RÓWNY Z RÓWNYM, STWARZAJĄC KILKA BARDZO DOBRYCH SYTUACJI PODBRAMKOWYCH, A W OBRONIE "NIE DO PRZEJŚCIA".

4. JAK TO W MECZU SPARINGOWYM, PRÓBUJE SIĘ RÓŻNYCH TAKTYK, ZMIENIA SIĘ ZAWODNIKÓW I ICH USTAWIENIA POZYCJI NA BOISKU, NO I W 61 MINUCIE NIESTETY "PĘKŁO"

5. BRAMKI SIĘ POSYPAŁY, ALE ICH ILOŚĆ NIE JEST TAK DUŻA, JAK TO WIELU PRZEWIDYWAŁO PRZED MECZEM

6. MOŻEMY PATRZEĆ Z OPTYMIZMEM NA ZBLIŻAJĄCY SIĘ SEZON

7. DZIĘKUJĘ ZESPOŁOWI Z KOŹMINA, ORAZ WSZYSTKIM PIŁKARZOM "ZIELONYCH" ZA DOBRY FUTBOL POKAZANY NA BOISKU W JAROCINIE.

8. Temu, kto podpisuje się w komentarzach jako: "nie fajnie" i "tak myślę" (ten sam autor) odpowiadam:

-   Klub "Zieloni" Koźminek, ani żaden inny w Polsce nie zarabia na mandatach nałożonych przez Policję na stadionie piłkarskim w czasie trwania meczy

-   Już rok temu wśród działaczy "Zielonych" padł pomysł, aby zlecić wykonanie "klubowych" koszulek, czapek i szalików z przeznaczeniem do sprzedaży, jednak obawialiśmy się braku zainteresowania. Teraz widząc coraz częściej zamieszczane wypowiedzi na ten temat, mogę powiedzieć, że niedługo będziemy mogli zaoferować właśnie koszulki, szaliki, znaczki wpinane, nalepki, a może i inne klubowe gadżety.

-   Zastanawiam się po wypowiedzi w komentarzu, czy jesteś kibicem "Zielonych", czy może innego klubu i czekając na jakieś niepowodzenie drwisz z nas w wolnych słowach?