Zieloni Koźminek - KS Kamień

ODPOWIEDZI CIĄG DALSZY

• autor: gmaslow, 2012-01-20 22:17

KOLEJNE PYTANIA - KOLEJNE ODPOWIEDZI

1) Wszystkie sparingi opisane są zgodnie z układem "gospodarz-goście". Nie jest to dograne na 100%, jednak ostatni mecz chcemy rozegrać na własnym boisku (czyli z Liskowem).

2) O sparingu z zespołem z Uniejowa nic mi nie wiadomo. Nie planujemy rozegrania żadnego meczu w lutym. Ale sprawdzę tą informację.
Dop.: Spotkanie jest wstępnie umówione, ale rozegranie meczu w Uniejowie (na boisku ze sztuczną nawierzchnią) jest uzależnione od warunków pogodowych.

3) Odnośnie pytań dotyczących kibiców i obecności policji na meczach:

- Zarówno ja, jak i pozostali członkowie zarządu, pozostali działacze i zawodnicy "Zielonych", chcemy bardzo, aby na naszych meczach było jak najwięcej kibiców. Zależy nam wszystkim na dopingowaniu naszego zespołu, bo gra "Zielonych" przysparza nam wszystkim bez wyjątku wiele emocji i jak myślę zadowolenia.

- Dzięki władzom gminy, naszym staraniom i ogromu wykonanej pracy staramy się o polepszenie jakości gry, jakości murawy oraz warunków oglądania meczów. Wierzcie mi, że zależy nam na wszystkich kibicach. Na nowych trybunach miejsc siedzących będzie około 450-500 i byłoby wspaniale, gdyby na każdym meczu były wypełnione całkowicie.

- Właścicielem obiektu jest Gmina Koźminek, która powierzyła cztery lata temu stadion w użytkowanie  "Zielonym". Swoją działalnością, pracą i dbałością o powierzone mienie publiczne dowiedliśmy przez te lata, że zasługujemy na zaufanie.

- Jako użytkownicy tak dużego i jednego z najważniejszych obecnie obiektów w gminie, oraz jako organizatorzy imprez sportowych, mamy obowiązek składania informacji o terminach wszystkich meczy rozgrywanych zarówno na stadionie w Koźminku, jak i na wyjeździe. Informacje te składane są w Urzędzie Gminy oraz w Komisariacie Policji i u Prezesa OSP Koźminek. W urzędzie uzyskujemy zgodę na przeprowadzenie imprez, koledzy ratownicy OSP zapewniają zabezpieczenie medyczne, natomiast policja wykonuje swoje zadania służbowe.

Grzegorz Masłowski
prezes

autor: ~.... do prezesa 2012-01-22 17:54:52

avatar panie prezesie. na meczach oczywiście. i to w 100% nie zabraknie naszych kibiców. ale myśle że powinien klub *ZIELONI* ZAFUNDOWAC. COS AN ROZPOCZĘCIE SEZONU .. DLA KIBICÓW. JAKIEŚ. KOSZULKI CY TEŻ. NAWET. CZAPKI .. a nie pobierać. opłaty 5 czy ilu złotych z smycz..
darmowym .. rozdaniem koszulek zyska.. Klub. większa. na pewno oglądalność. i zaufanie .
Myślę że przemyśli Pan to co napisałem .
CHCEMY WSZYSCY JAK NAJLEPIEJ dLA NASZEGO ZESPOŁU . mYŚLE ŻE.. POKAZANIE KIBICOM ZIELONYCH .. ZE. KLUB .. DA COS OD SIEBIE TO WSPANIALE. Wtedy na mecze kibice będą jeździć. w barwach klubu ; ) Proszę o przemyślenie. tego co napisałem ..

autor: ~ege fege 2012-01-24 12:52:36

avatar w zasadzie z tymi koszulkami nie glupi pomysł, nie musza byc to koszulki sportowe ale mozna zamowić jakies zwykle t-shirty z logo i napisem Zieloni Koźminek z tył cena w granicach 20 zł ? zamowic z 20 koszulek a np oddac kibica za przyslowiowa 1zl co wy na to ?

autor: ~anonim 2012-01-25 00:21:46

avatar zgodze się z moim przedmówcą że tak forma promocji kluby by na100%przyniosła efekt i w dodatku klubowi wpadło by pare groszy o co nie możemyMiećPretensjiBoToPrzecieżNaszKlub który w dużej mierze tworzą również kibice i prowizja ze sprzedaży napewno była by w mądry i raacjonalny sposób spożytkowana, mimo tego że nie sypatyzuje żadnej drużynie z ekstraklasy podobał mi się pomysł chłopców z koszulkami widzewa jak na któryms meczu zrobiło się czerowno, brawa dla nich, o ile było by markowo jak by były zielone zwykłe t-shirty z logiem Zielonych z madrym bojowy tekstem, na karku napis GOS badź Koźminek lub na rekawie a i zapotrzebowanie na szliki nadal jest bo i ja swojej rodzinie by zafundował bo już nie raz pytali się czy są jeszcze w sprzedaży sądze im wiecej postów na forum to klub Zareaguje

autor: ~powiem tak 2012-01-26 14:13:11

avatar zDADZAM SIE Z TYMI KOSZULKAMI . Fajnie by było gdyby pojawiły siew sprzedaży jeszcze przed meczem z Prosna. żeby kibice z Koźminka stali i kibicowali w barwach klubu . !

autor: ~okreg. 2012-01-28 09:17:54

avatar Nie jestem Waszym kibicem ale widze ze co niektorym pieprzy sie w glowce Darmowe koszulki dla kibicow? co jeszcze?? Skad klub ma na to wziasc pieniadze? Troche oglady by sie przydalo niektorym Pozdrawiam caly klub.

autor: ~anonim 2012-02-19 23:21:36

avatar Z tymi koszulkami dobry pmysl, ale oczywiscie za oplata, a kibice sami beda kupowac gadzety tak jak bylo z szalikiem, a z ta policja to przesada zeby nie moc sobie wypic glupiego piwa i momencie frustracji krzyknac jakies przeklenstwo? Co wy chcecie zarobic na mandatach dla kibicow?

autor: ~i tak myśle 2012-02-25 11:04:07

avatar Zgadzam się Drużyna reprezentowana po przez Kibiców to by było coś szaliki i do tego koszulki z logo czy z jakimś hucznym napisem na karku . Dobrze by też było jak by klub. nie zarabiał na mandatach dla kibiców ;/