BŁĘKITNI SPARTA Kotlin 0-2 ZIELONI Koźminek

herb Błękitni Sparta Kotlin 0:2 herb Zieloni Koźminek
Boisko w Magnuszewiach

2011-11-20, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

<br />

Ostatnie spotkanie w tym roku rozpoczęło się dość chaotyczną grą w środku pola. Obie drużyny miały problemy z wymianą kilku dokładnych podań przede wszystkim ze względu na dość nierówne boisko. Pierwszy strzał w tym spotkaniu padł dopiero ok 10 minuty, gdy Grzegorz Maślak uderzył z dystansu nad poprzeczką. Na bramkę musieliśmy czekać do 15 minuty gdy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Mateusz Poniatowski zgrał piłkę na długi słupek a Tomek Boruszczak z ostrego kąta wbił ją do bramki. Kilka minut po bramce sytuację do podwyższenia na 2:0 miał Piotrek Skotowski. Bramkarz gospodarzy wypuścił piłkę z rąk a Nasz napastnik nie zdążył się w porę zorientować i obrońcy wybili piłkę. Gospodarze kilkukrotnie starali się zagrozić bramce strzeżonej przez Pawła Walisia, jednak zawszę w porę interweniowała obrona lub w ostateczności bramkarz.

W drugiej połowie do wyrównania dążył zespół BŁĘKITNYCH, i przez około 15 minut osiągnął sporą przewagę na boisku jednak bez zarzutu spisywała się w dzisiejszym dniu defensywa, a gdy rywalom udało się już urwać to pięknymi interwencjami popisywał się Nasz bramkarz. ZIELONI z kolei stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji w przeciągu całej drugiej połowy. Około 65 minuty z prawej strony dośrodkował Łukasz Miłek a z piłką o centymetry minął się Skotowski jednak na tym nie koniec akcji ponieważ do piłki z lewej strony doszedł Andrzejczak który wrzucił piłkę na Boruszczaka jednak jego strzał przeleciał nad poprzeczką. Kilka minut później po groźnym kontrataku Boruszczak zagrał do Skotowskiego jednak ten miał problemy z opanowaniem piłki. Dopiero około 85 minuty ZIELONI podwyższyli prowadzenie. Z lewej strony akcję rozegrał Skotowski z Andrzejczakiem a ten drugi uderzył po długim słupku. Kilka minut później arbiter główny zakończył to spotkanie.

Spotkanie prowadzili Panowie Chlebowski, Kmiecik oraz Reyer.