NIEDZIELA, 16 PAŹDZIERNIK, GODZINA 15:00

Skotowski     75 i 90 min

Więcej w rozwinięciu !!!

2011-10-16, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

Już w pierwszej akcji spotkania ZIELONI pokazali gospodarzom, że przyjechali po 3 punkty. Mateusz Kurczewski dośrodkował w pole karne gdzie piłka trafiła do Dawida Andrzejczaka który jednak przestrzelił z kilku metrów. Na pierwszą bramkę jednak nie musieliśmy długo czekać. Już w 9 minucie spotkania po rzucie rożnym jeden z zawodników Kamienia wybił piłkę przed pole karne a Bartek Biniaszczyk uderzył z powietrza. Futbolówka po rykoszecie wpadła tuż pod poprzeczkę. Nim gospodarze otrząsnęli się po stracie bramki już było 2:0. Radek Grzesik dośrodkował w pole karne gdzie Mateusz Poniatowski pewnym strzałem głową podwyższył prowadzenie. Chwilę później miała miejsce identyczna akcja. Tym razem jednak dośrodkowywał Łukasz Adamiak a uderzał Maciek Przybylski którego strzał z najwyższym trudem obronił bramkarz. Chwilę później Dawid Andrzejczak przymierzył z rzutu wolnego a gospodarzy przed utratą bramki uchronił jeden z obrońców ustawionych na linii bramkowej. W kolejnych minutach sytuacje mieli Skotowski, Boruszczak oraz Poniatowski. Pierwsi dwaj przegrali pojedynki sam na sam z bramkarzem a a ten ostatni w dobrej sytuacji uderzył nad bramką. Bramkę na 3:0 ZIELONI strzelili w 32 minucie gdy Dawid Andrzejczak uderzył z okolicy 16 metra. Chwilę później było już 4:0 a ostatnią bramkę w tej części meczu zdobył Tomek Boruszczak wykańczając z bliska zagranie z lewej strony. W pierwszej połowie warto jeszcze wyróżnić strzał Boruszczaka który wybronił golkiper gospodarzy.  W pierwszej połowie zespół gospodarzy nie potrafił realnie zagrozić bramce strzeżonej przez Pawła Walisia.

Początek drugiej połowy pokazał, że ZIELONI nie spoczną na laurach. Już na początku obok słupka uderzył Andrzejczak, a w 49 minucie było 5:0. Piłkę dośrodkowaną w pole karne strącił Łukasz Miłek, a Tomek Boruszczak mając na plecach bramkarza obrócił się w polu karnym i strzałem pod poprzeczkę zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu. W kolejnych minutach ZIELONI nacierali na bramkę gospodarzy jednak dopiero w 75 minucie wpadła kolejna bramka. Piotrek Skotowski pięknie przymierzył za pola karnego nie dając szans na interwencję bramkarzowi. Około 80 minuty dobrą sytuacje miał Łukasz Buczkowski jednak jego strzał nie trafił w światło bramki. Wynik meczu ustalił Piotrek Skotowski. Wpierw Marcin Stasiak zagrał do Tomka Boruszczaka, który odegrał jeszcze do Skotowskiego, a ten minął bramkarza i umieścił piłkę w siatce.

autor: Pieczara94 2011-10-15 14:21:28

Profil Pieczara94 w Futbolowo No to mobilizacja i wszyscy w niedziele na mecz! Niech będzie nas jak NAJWIĘCEJ!

autor: ~kibic zielonych 2011-10-15 19:10:03

avatar Liczymy na 3 punkty Koźminek. ! ..Chodzą pogłoski że grupka ze Stawiszyna ma przyjechać. ; )

autor: ~koziorz 2011-10-16 17:46:21

avatar no i tak przyjechali... byliśmy u siebie nikogo z kamienia zresztą nawet jakby przyjechala grupka i to ze skarszewa (o stawiszynie 1 slysze) to bysmy ich pognali... w skarszewie jak bylismy to sie nawet nie odezwali^

autor: ~anonim 2011-10-16 17:57:32

avatar jaki wynik w końcu? bo na stronce Kamienia jest ze 3:1 przegraliście

autor: ~Kibic 2011-10-16 18:21:02

avatar Widzę ogromny potencjał w Koźminku na ten sezon, brawo za dobry mecz.

autor: ~anonim 2011-10-16 19:09:45

avatar 7-0 . DLA NAS brawo . o to chodzi. ! . tak trzymać teraz mecz u nas ze STAWISZYNEM ,.. czekamy .. bd wielkie widowisko ;p !

autor: ~kibic stawiszyna.. 2011-10-16 19:10:27

avatar teraz mecz u was .. liczymy że bd was dużo. ! bd wielkie widowisko. ; ))

autor: ~zielony 2011-10-17 12:55:34

avatar brawo swietny mecz mozna powiedziec ze ich zniszczylismy ! zima trzeba pomyslec o bramkarzu bo walis juz dlugo nie pociagnie ! jest dobry gosciu z kalisza gra w karolewie bodajrze jaworski sie nazywa widzialem kilka razy w akcji jest niezly godny by zastapic walisia a w b-klasie sie marnuje trener moglby o tym pomyslec :) brawo jeszcze raz za mecz !!

autor: ~gracz 2011-10-17 13:27:36

avatar bramkarz jest jak wino...im starszy tym lepszy!!! a co miałeś na myśli,że długo nie pociągnie!Myślę kolego, że się mylisz.Znam go dość długo,i jego podejście do treningu i otoczka w okół drużyny jest OKI.

autor: ~do zielony 2011-10-17 13:38:01

avatar co miałeś na myśli że długo nie pociągnie!!!! że co,że za stary...to ty jesteś śmieszny.powiedz gościu o co ci konkretnie chodzi! na razie zielonym nikt nie jest potrzebny.. jedynie co jest potrzebny..to sponsor!!!

autor: ~anonim 2011-10-17 13:57:36

avatar heh dziwny ten komentarz wyzej, "gwiazda"rnszczurek w kozminku ciekawe ;>

autor: ~anonim 2011-10-17 16:45:51

avatar Brawo Koźminek. Ładny wynik i druga pozycja w lidze. Mam małe pytanko: Dlaczego nazywacie siebie "koziorze:? Zawsze myślałem, że to obraźliwa nazwa dla Koźminka

autor: ~ktos 2011-10-17 16:55:35

avatar czemu obrazasz kogos kogo nie znasz ja znam Matiego osobiscie i wcale nie jest gwiazda tak jak mowisz to bardzo ambitny i dobry bramkarz a jeszcze lepszy kolega ! i choc pawel jest pewnym punktem to mial by szanse z nim powalczyc !! takie jest moje zdanie .

autor: ~zielony 2011-10-17 16:57:00

avatar a chodzi o to ze jeden bramkarz w walce o okregowke to za malo a w okregowce miec jednego bramkarza to dramat a zdarzaja sie kontuzje , kartki itd

autor: ~anonim 2011-10-17 18:30:56

avatar To byl mecz do jednej bramki Druzyna Kamienia zostala doslownie zniszczona Dawno nie widzialem takiego meczu zeby tak wyraznie przewazala jedna druzyna Spokojnie mogla byc dwucyfrowka:):)

autor: ~anonim 2011-10-17 18:43:43

avatar Odpowie mi ktoś na pytanie dlaczego siebie nazywacie "KOZIORZE"?

autor: ~anonim 2011-10-17 18:46:47

avatar zaraz tam zmieniać walka, one jest starym wyżeraczem, zaczynał jako zmiennik wajgelta w liskowaiku, potem gdy swedrnia wienczyła triumfy w okregówce dawał rade, także zmiana doswiadczonego bramkarza jest bez sennsu, jedyne co to szkolic młodych, oczywiscie zmiennik jest potrzebny na wypadek, co poprawić to linie ataku bo aż razi w oczy brak skutecznosci naszych napastników, gratulacje za 7:0!!!

autor: ~anonim 2011-10-17 20:10:40

avatar jak widac jak narazie jest Pawel od dlugiego czasu daje rade, do tego jest mlody, co prawda gigantyczna roznica ale nie mozna go nagle zepchnac na 3 plan, co do Szczurka nie bede sie wypowiadal, Ci co znaja wiedza jak sial zbedne komentarze, nawet posadzono go o odpisywanie sobie na komenty na roznych forach

autor: ~trans 2011-10-17 22:26:08

avatar panowie spokojnie, to ze mamy drugie miejsce nie oznacza ze awansujemy do okregowki. nawet jesli trzeba sprowadzic kilku zawodnikow najlepiej na kazda pozycje. a do tego prosze spojrzec jak beniaminkowie radza sobie w tym sezonie w okregowce.

autor: ~ktln 2011-10-18 12:03:51

avatar jest ogromna przepaść między a klasą a okręgówką nie radzę z pospolitym ruszeniem tam wchodzić zduny i brzeziny i w szczególności zefka to wiedzą choć może jakaś się fuksem tam utrzyma z ekip

autor: ~anonim 2011-10-18 13:42:00

avatar na wiosne nie bedzie tak kolorowo jak teraz o awansie do okregu mozecie zapomniec haha

autor: ~wierny fan 2011-10-18 16:20:00

avatar Wszyscy najmądrzejsi...Wy wszyscy doskonale wiecie kogo potrzebują Zieloni i co najlepiej zmienić.hah Lepiej obejżyjcie sobie ligę mistrzów i tam sobie komentujcie.

autor: ~anonim 2011-10-18 16:31:21

avatar NIKT SIE NIE PCHA DO OKREGU O CO CI GOSCIU CHODZI

autor: ~dobry wynik ? 2011-10-18 20:32:28

avatar jednak decydujące mecze z trudnymi rywalami są przed wami, lepiej poczekać z tą euforią

autor: ~anonim 2011-10-19 12:25:11

avatar decydujace mecze ? kolego nie wiem o kim mowisz, mecz z Kotlinem w pierwszej kolejce wygrany, gdzie jest kotlin ? 4 miejsce reszta "trudnych rywali" jak widac nie jest trudna "wielka pogon, spadkowicz z okregowki" mial tu jechac wszystkich a co robi lewdo srodek tabeli, porazka kmk z prosna to przypadkowa wygrana prosny sami kibice z kalisza to przyznali

autor: ~anonim 2011-10-19 12:28:21

avatar powiem Ci tak, dla mnie kazdy rywal jest trudny. z jednymi gra sie tylko troche latwiej. Co do awansu zielonych do okregowki, druzyna po tylusezonach z trenerem Kalkiem pokazuje jako beniaminek ze stac ich na awans ze sa druzyna ktora gra ladna i madra pilke, czyli jednak zaprzecza opinie wszystkich co mowili koziorze w a klasie juz sobie tak nie pograja. jak widac moga i graja

autor: ~anonim 2011-10-19 14:00:14

avatar zgadzam się z tobą teraz przyjeżdża stawiszyn i to będzie już zupełnie inny mecz niż ten w kamieniu . będzie ciężko ze stawiszynem w niedziel wygrali zdezydowanie z prosna i znami bedą chcili ten wynik powtórzyć

autor: ~koziorz 2011-10-19 17:24:43

avatar ale przecież nikt normalny nie napala się jakoś na awans... oczywiście nadzieje są, ale najważniejsze to się utrzymać a to raczej się stanie... mecze rzeczywiście teraz trudne, w kotlinie bedzie bardzo ciezko mimo tego co bredzi anonim ale jesteśmy zawsze za Zielonymi nawet jak wyników brak

autor: ~wierny fan 2011-10-19 18:15:46

avatar Wspierajmy ich. Pomagajmy, dopingujmy, wierzmy w nich! Ciągle tylko kłótnie na tym forum. Czas pokaże jak będzie...na tą chwilę wszystko jest na najlepszej drodze. Oby tak dalej!!! Nic nie należy zmieniać, jak już to dopracować. A jak będziemy przegrywać wtedy zaczniemy zmiany...

autor: ~dobry wynik ? 2011-10-19 18:41:21

avatar stwaiszyn, gorzyce, dębniałki, zbiersk, kotlin jeśli to nie są trudni rywale dla anonima to z pewnością zieloni wygrają A klasę. Jednak w następnym wpisie anonim już uważa że każdy rywal jest trudny. TRUDNO ZROZUMIEĆ WPISY ANONIMA.

autor: ~anonim 2011-10-19 18:50:08

avatar Chłopaki . zgadzam się .. ze Stawiszynem bd możliwe ciążki mecz.. ale gramy u siebie na boisku .. liczę.. na to że będzie wspaniały doping ze strony kibiców Koźminka. ale liczę na to ze przyjadą też kibice tak zwana "ekipą ze Stawiszyna".

autor: ~anonim 2011-10-19 20:05:16

avatar zarówno Gorzyce jaki i Dębniałki przed sezonem zakładali awans do okregówki Zbierski i Stawiszyn powrót do niej po spadku także patrzac czysto terorytycznie najtrudniejesz przed nami, zgadzam się z przedrozmówcą że kalek założył sobie plan 3lata temu i dzieli go realizuje, tym bardziej że atmosfera w klubie jest jak nigdy, chłopcy aż się palą do gry i co ważne nie dla kasy, pozdrawiam Zieloni Górą

autor: ~observer 2011-10-20 13:42:09

avatar skąd masz informacje o założeniach przed sezonem Gorzyc, Dębniałek, Stawiszyna czy Zbierska.

autor: ~anonim 2011-10-20 18:47:58

avatar observer pomyśl logicznie zbiersk i stawiszyn od zawsze są drużynami z ambicjami a jeśli chodź troche interesował byś sie piłka w A klasie to wiedział byś kto jakie ma plany rn

autor: ~wysoki 2011-10-20 19:23:08

avatar ludzie spokój .. co wy się kłócicie. ! : ) . teraz zieloni muszą pokazać. jak to jest . w Koźminku . pokarzmy Kolesiom ze Stawiszyna. " . jak się kibicuje W Koźminku. ! . to ten mecz jest teraz ważny. !

autor: ~observer 2011-10-21 12:34:40

avatar pilnie obserwuję drużyny w naszej grupie ale nie znam planów większości zespołów. Trudno z osiąganych wyników wyciągać wnioski co do dalszej przyszłości i założeń. Te kwestie znane są tylko zarządom w klubach. Ty raczej nie zasiadasz w żadnym z nich.

autor: ~anonim 2011-10-21 15:40:26