NIEDZIELA, 9 październik godzina 15:00!!!

Grzegorz Maślak

Więcej w rozwinięciu !!!

2011-10-09, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

Już w pierwszych minutach spotkania ZIELONI przeważali na boisku. Jako pierwszy bramkarza gości próbował pokonać Tomek Boruszczak jednak piłkę przeniósł nad bramką. Ataki ZIELONYCH nie ustawały i w końcu około 8 minuty meczu Łukasz Miłek silnym strzałem przełamał ręce bramkarza i wyprowadził Nasz zespół na prowadzenie. Kilka minut później było już 2:0. Miłek zagrał wzdłuż boiska do Andrzejczaka który przelobował bramkarza i podwyższył wynik tego spotkania. Przewaga ZIELONYCH nie ustawała. W kolejnych minutach ZIELONI ciągle przeważali jednak to zespół z Łąkocin miał sytuacje strzelecką jednak napastnik gości uderzył w stojącego przed linią bramkową Mateusza Kurczewskiego a następnie piłkę złapał Paweł Waliś. Bramka na 3:0 wpadła około 30 minuty. Łukasz Miłek dośrodkował na długi słupek gdzie piłkę strzałem głową z najbliższej odległości skierował Tomek Boruszczak. Około 40 minuty goście zdobyli bramkę kontaktową gdy dośrodkowanie strzałem głową wykończył napastnik. Tuż przed przerwą w doskonałej sytuacji znalazł się Miłek jednak zbyt mocno wypuścił on sobie piłkę, jednak w ostatnim momencie zdołał on zagrać do Boruszczaka który jednak został zablokowany.

Początek drugiej połowy to lepsza gra gości. Tuż po przerwie strzelili oni bramkę na 3:2. Napastnik gości nie dał szans Pawłowi Walisiowi na skuteczną interwencję. Po tej bramce goście mogli doprowadzić do wyrównania jednak jeden z napastników z najbliższej odległości przeniósł piłkę nad bramką.  W tym momencie obudzili się ZIELONI. Kilka minut później Łukasz Miłek ponownie pokonał bramkarza i Nasz zespół prowadził już 4:2. Wynik spotkania ustalił Grzegorz Maślak który ładnym strzałem z około 20 metrów skierował piłkę do bramki. W drugiej połowie okazję do strzelenia bramki mieli również Damian Kwaśniewski którego strzał trafił w słupek oraz Kuba Tomczyński który skierował piłkę do siatki jednak sędzia odgwizdał pozycję spaloną, co było jego sporym błędem, gdyż na linii końcowej boiska znajdował się jeden z obrońców gości.