herb Żaki Taczanów 0:0 herb Zieloni Koźminek
Żaki Taczanów   Zieloni Koźminek

2011-09-18, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

<br />

Początek spotkania należał do zespołu gospodarzy który w pierwszych fragmentach lepiej rozgrywał piłkę i starał się zagrozić bramce strzeżonej przez Pawła Walisia. ZIELONI nie potrafili wymienić kilku dokładnych podań. Z czasem gra się wyrównała jednak z obu stron brakowało sytuacji podbramkowych. Zespół gospodarzy kilka razy próbował strzałów z okolic pola karnego jednak nie przynosiły one skutku. Najlepsza okazja w pierwszej połowie dla Naszego zespołu miała miejsce w okolicach 30 minuty spotkania. Po składnej akcji dwukrotnie groźnie na bramkę ŻAKÓW strzelał Mateusz Poniatowski jednak w obu sytuacjach obrońcy blokowali silne uderzenia zmierzające w światło bramki.

W drugiej połowie od początku ZIELONI starali się wyjść na prowadzenie. Potwierdzeniem tego była jedna z pierwszych akcji gdzie Marcin Stasiak dośrodkował w pole karne a tam Tomek Boruszczak minimalnie przeniósł piłkę nad bramką. Kilka minut później wprowadzony kilka minut po przerwie Nikodem Gawłowicz płasko dośrodkował wzdłuż pola karnego a Łukasz Miłek z kilku metrów przeniósł piłkę nad poprzeczką. Chwilę po tej sytuacji z piłką minął się aktywny po wejściu na boisko Gawłowicz. Ataki gospodarzy w tej części gry ograniczały się jedynie do stałych fragmentów gry z których jednak nic nie wynikało. Mimo ataków Naszego zespołu w drugiej połowie spotkanie zakończyło się wynikiem bezbramkowym.

• 11:00 Unia Szymanowice - OKS Ostrów Wielkopolski 0-4
  • 0:1 Tomasz Grupa (42'), 0:2 Tomasz Grupa (50'), 0:3 Tomasz Grupa (76'), 0:4 Salah Mbarki (90' karny)
  • 11:00 Re-Bud Piast Czekanów - Prosna Kalisz 1-2
  • 0:1 Wojciech Żarnecki (9'), 1:1 Łukasz Adamczyk (65'), 1:2 Piotr Michalski (90`+1)
  • 11:00 Błękitni Biadki - Błękitni Sparta Kotlin 0-2
  • 0:1 Dariusz Jasiński (44'), 0:2 Tomasz Nowaczyk (85')
  • 13:00 Ogniwo Łąkociny - CKS Zbiersk 2-1
  • 1:0 Mariusz Fedorowski (35'), 2:0 Patryk Froń (47'), 2:1 Damian Torzecki (65')
  • 11:00 KS Kamień - Fortuna Dębniałki Kaliskie 0-2
  • 0:1 Tomasz Kobyłka (85'), 0:2 Tomasz Kobyłka (90')
  • 11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 0-2
  • 0:1 Dawid Fórmański (75'), 0:2 Paweł Zadka (90'+1)