GOS Zieloni Koźminek - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wspierają działalność

awariaawariaawariaawariaawariaawaria

awariaawariaawariaawariaawariaawariaawaria

 

 

 

 

 

 

 

Patronat medialny

 

 

 

 

Losowa galeria

Zieloni-Skarszew 7.11.2010
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 554, wczoraj: 539
ogółem: 1 732 185

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

STRATA PUNKTÓW W GOLINIE

  • autor: chicken1990, 2016-05-24 23:04

CZWARTEK, 26 maja, godz. 11:00

GROM Golina 2-2 ZIELONI Koźminek

OBSADA SĘDZIOWSKA:  Nowak- Orszulak - Sowiński

BRAMKI: Kranc, Tokarek

KALISKA KLASA A GRUPA I


Aktualności

KOLEJNY POGROM W KOŹMINKU

  • autor: chicken1990, 2016-05-21 20:17

NIEDZIELA, 22 maja, godz. 11:00

ZIELONI Koźminek 13-0 LKS Gorzyce Małe

OBSADA SĘDZIOWSKA:  Pawelec- Matuszak - Farbicki

BRAMKA: Kranc x3, Marszał, Wesołowski x2, Wątrobski, Baszczyński x2, Donart S., Tokarek, Skotowski, Przybylski

KALISKA KLASA A GRUPA I


KOLEJNE MECZE MŁODZIEŻY

  • autor: chicken1990, 2016-05-21 00:37

SOBOTA, 21majagodz. 16:00

PIAST Czekanów 2-0 ZIELONI Koźminek 

OBSADA SĘDZIOWSKA:   Matyśkiewicz

JUNIOR MŁODSZY - KLASA A GRUPA I

____________________________________________________________

SOBOTA, 21 majagodz. 10:00

AP Ostrzeszów 2-1 ZIELONI Koźminek

OBSADA SĘDZIOWSKA:   Wieczorek

TRAMPKARZ STARSZY KLASA OKRĘGOWA


MECZ NA SZCZYCIE

  • autor: chicken1990, 2016-05-14 19:02

NIEDZIELA, 15 maja, godz. 10:00

POGOŃ Stawiszyn 2-1 ZIELONI Koźminek

OBSADA SĘDZIOWSKA:  Haszek- Nowak - Mielcarek

BRAMKA: Wątrobski

KALISKA KLASA A GRUPA I


SOBOTNI MARATON Z ZIELONYMI

  • autor: chicken1990, 2016-05-13 22:57

SOBOTA, 14 majagodz. 15:00

ZIELONI Koźminek 4-4 Tarchały Wielkie

OBSADA SĘDZIOWSKA:   Żubrowski

JUNIOR MŁODSZY - KLASA A GRUPA I

____________________________________________________________

SOBOTA, 14 majagodz. 13:00

ZIELONI Koźminek 2-4 OSTROVIA Ostrów

OBSADA SĘDZIOWSKA:   Żubrowski

TRAMPKARZ STARSZY KLASA OKRĘGOWA

____________________________________________________________

SOBOTA, 14 majagodz. 11:00

ZIELONI Koźminek 4-2 Lisków

OBSADA SĘDZIOWSKA:   Żubrowski

MŁODZIK - KLASA A GRUPA I


UNIA ZDEKLASOWANA

  • autor: chicken1990, 2016-05-07 13:53

NIEDZIELA, 8 maja, godz. 11:00

ZIELONI Koźminek 9-1 Szymanowice

OBSADA SĘDZIOWSKA:  Król- Nowak G.- Kmiecik

BRAMKI:  Marszał x2, Kranc x2, Donart,  Wesołowski, Wątrobski, Tokarek, samobójcza

KALISKA KLASA A GRUPA I


XV KOLEJKA JUNIORÓW

  • autor: chicken1990, 2016-05-07 13:51

SOBOTA, 7 majagodz. 16:00

Taczanów 3-2 ZIELONI Koźminek

OBSADA SĘDZIOWSKA:   Ostrysz

BRAMKI:  Kaźmierczak, Kaczmarkiewicz

JUNIOR MŁODSZY - KLASA A GRUPA I


XVIII KOLEJKA TRAMPKARZY

  • autor: chicken1990, 2016-05-07 13:50

SOBOTA, 7 majagodz. 13:00 

MARCINKI Kępno 5-0 ZIELONI Koźminek

OBSADA SĘDZIOWSKA:   Lewek

TRAMPKARZ STARSZY KLASA OKRĘGOWA


Archiwum aktualności


Zieloni na Facebooku

WSPIERA NAS

GMINA KOŹMINEK

 

Reklama

Ostatnie spotkanie

ZIELONI KoźminekLKS Gorzyce Małe
ZIELONI Koźminek 13:0 LKS Gorzyce Małe
2016-05-22, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

GROM GolinaZIELONI Koźminek
GROM Golina   ZIELONI Koźminek
2016-05-26, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
ZIELONI Koźminek 13:0 LKS Gorzyce Małe
BŁĘKITNI - SPARTA Kotlin SZCZYT Szczytniki
LZS Cielcza CKS Zbiersk
WICHER Mycielin 2:0 CZARNI Wierzbno
WKS Witaszyce UNIA Szymanowice
PROSNA Kalisz 3:3 KORONA - POGOŃ Stawiszyn
OKS Ostrów Wielkopolski 1:0 GROM Golina

Statystyki drużyny

Kalendarium

26

05-2016

czwartek

27

05-2016

piątek

28

05-2016

sobota

29

05-2016

niedziela

30

05-2016

pon.

31

05-2016

wtorek

01

06-2016

środa